ביטוח רפואה משלימה במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי

ספורטאים מקצועיים ואנשים שמבצעים פעילות גופנית באופן קבוע, עושים הכל על מנת לשמור על גופם מפציעות ספורט, עם זאת, לעיתים זה לא עובד על הצד הטוב ביותר.  פציעות, כאבים כרוניים ומגבלות תנועה הם רק חלק משגרת האימונים של הספורטאי.

כאשר מדובר באחד המצבים שתוארו ספורטאים רבים בוחרים לפנות לרפואה הקונבנציונאלית לצד ל"טיפולים ברפואה אלטרנטיבית" דוגמת רפלקסולוגיה, דיקור סיני, כירופרקטיקה, עיסוי רפואי ועוד.

שירותים אלה לרוב ניתנים במסגרת פרטית ועולים כסף רב. במאמר זה נדבר על כיסוי רפואה משלימה בביטוח בריאות עבור ספורטאים וכיצד ביטוח זה יוכל לאפשר לעוסקים בספורט לחזור לשגרה ממצב של פציעה לחזרה לשגרת האימונים.

למה נספח רפואה משלימה חשוב עבור ספורטאים וכל אחד העוסק בספורט?

ספורטאים מקצועיים ואנשים שמבצעים ספורט באופן קבוע (גם חובבנים), מאמצים ומאתגרים את מערכת השרירים והשלד המפרקים והרצועות. הם עושים הכל על מנת לא להיפצע ולמרות זאת, פעמים רבות נתקלים במצבים של מתיחת הרצועות, תזוזות לא נכונות של שרירי הגוף, דלקות כתוצאה מפעילות יתר (Over Training) ושלל פציעות ספורט נפוצות.

מדובר בפציעות שהטיפול בהן מחייב חשיבה הוליסטית ומגוון טיפולים מהרפואה המשלימה. טיפולים אלו ניתנים גם בקופות החולים, אך התור אליהם ארוך מהרגיל. ספורטאי או אדם שמבצע ספורט באופן קבוע ומעוניין לחזור להתאמן כמה שיותר מהר, זקוק לטיפולים אלו באופן מיידי ולכן ברוב הפעמים הפנייה מופנית למטפלים פרטיים שעלות הטיפול אצלם יקרה מאוד.

ביטוח רפואה אלטרנטיבית במסגרת פוליסת ביטוח לספורטאים יסייע למבוטחים לשלם על הטיפולים היקרים אצל המטפלים הפרטיים וכך לחסוך את זמן ההמתנה בשירותים הציבוריים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מהו נספח רפואה משלימה בביטוח הבריאות הפרטי?

נספח רפואה משלימה הוא כתב שירות שספורטאים ואנשים שמבצעים פעילות גופנית יכולים לרכוש כתוספת לפוליסת ביטוח בריאות לספורטאים. נספח התוספת מקנה לרוכש סל מוצרים נוסף הכולל כיסוי רפואה אלטרנטיבית בביטוח הבריאות.

אילו טיפולים ניתן לקבל במסגרת כתב השירות?

כתב השירות מעניק לספורטאים את האפשרות להנות מכיסוי עבור טיפולים מגוונים בניהם: רפלקסולוגיה, דיקור סיני, שיאצו, כירופרקטיקה, הומאופתיה, נטורופתיה, עיסוי רפואי ועוד. לפני רכישת התוספת, תוכלו לבחון עם סוכן הביטוח שלכם את הכיסויים שכלולים בכתב השירות וגם לבחון על כמה טיפולים בשנה תהיו זכאים להחזר, לרוב מדובר בסל טיפולים בעל מספר מוגבל בשנה, אך עם זאת, מתחדש מידי שנה. יש לבדוק מול ספק סוכן הביטוח.

ביטוח רפואה משלימה בפוליסת ביטוח בריאות

שאלות תשובות:

על מנת להינות מטיפולי רפואה משלימה (במסגרת כתב השירות), עליכם לפנות לסוכן הביטוח שלכם בביטוח הבריאות. אותו הסוכן יפנה לאחד מספקי השירות הנמצאים ברשימה של חברת הביטוח ויבחן מולם כמה מתוך הטיפולים הינם בהחזר.

חשוב לציין כי רשימת המטפלים משתנה בין חברות הביטוח השונות ולכן, יש להתייעץ עם סוכן הביטוח ערב התביעה.

כתב שירות רפואה משלימה עשוי להיות מועיל מאוד עבור ספורטאים ואנשים שמבצעים פעילות גופנית קבועה.

עיסוי לספורטאים הוא רק אחת מהדוגמאות לשימוש בכתב השירות במטרה לעודד החלמה מפציעה או כאב אך מנסיוננו ספורטאים רבים נהנים ממנו גם בשיגרה ללא קשר פציעה, על מנת להגיע מוכנים יותר, רעננים יותר לקראת האימונים ו/או התחרות.

פגישה אצל נותן שירות או מטפל יקרה ובטח ובטח אם מדובר בסדרת טיפולים. לרוב, כתב השירות אינו משלם את מלוא סכום הטיפולים אך בהחלט עוזר כלכלית "לסבסד" את עלויות הטיפולים הגבוהות.

עוסקים בספורט בצורה חובבנית או מקצועית? אנו מזמינים אתכם לבחון את שלל הכיסוים של ביטוח הבריאות לספורטאים שלנו. פנו אל אחד מהמקצוענים שלנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט ושאלו על נספח רפואה משלימה בביטוח. הצוות שלנו המנוסה בתחום, יסייע לכם בבדיקת התוספת המשתלמת ביותר עבורכם.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטאים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן