שירות אבחון מהיר בביטוח הבריאות הפרטי

בשנים האחרנות בכלל ובעידן הפוסט קורונה בפרט, חדרי המיון בבתי החולים עמוסים מאוד ויש להמתין זמן רב על מנת לקבל מענה רפואי הולם.

שירות אבחון מהיר במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי הוא החלופה הטובה ביותר כיום לחדרי המיון העמוסים. אם יש לכם ביטוח אבחון מהיר (כתב שירות לאבחון רפואי מהיר), תוכלו להנות מחלופה זו ולקבל טיפול רפואי אופטימלי זמין וללא פשרות.

מהי נקודת התורפה בחדרי המיון ברפואה הציבורית וממה נובע הצורך באבחון מהיר?

חדרי המיון בארץ הם מהעמוסים ביותר בעולם המערבי. האוכלוסייה גדלה באופן דרמטי מצד אחד ומאידך, תקציב הבריאות אינו גדל בהתאם לגידול באוכלוסייה. זאת על אף שמשרד הבריאות מבקש הגדלת תקציב מהממשלה שנה אחר שנה. כתוצאה מזאת, אנו עדים כבר עשרות שנים לעומס הולך וגדל בבתי החולים בכלל ולחדרי המיון בפרט.

חדרי המיון מהווים "מסדרון הכניסה" לבית החולים. מתוקף כך מהווים צוואר בקבוק שיוצר לחץ רב הן על הצוות הרפואי והן על האוכלוסייה המגיעה לקבל טיפול רפואי. לא נדירים המקרים בהם אדם יאלץ לבלות לילה שלם בחדר המיון כשבסופו ישלח להמשך טיפול בסניף קופת החולים המקומי שלו מבלי שקיבל מענה רפואי ראוי.

החלופה הטובה ביותר למצב שתואר היא ללא ספק שירות אבחון מהיר הניתן אצל רופאים פרטיים ובמכונים פרטיים. כשהשירות הוא פרטי, הבדיקות הן מיידיות ובאותו המקום מתבצעים גם הפענוח והאבחנה.

כשהאבחנה מתבצעת בסמוך לגילוי הבעיה הרפואית (בטווח זמן מיידי) גם הטיפול יהיה אפקטיבי יותר ומשך הזמן בו סובל החולה יתקצר.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מה כולל שירות אבחון מהיר?

"ביטוח שירות אבחון מהיר" הוא הרחבה לביטוח הבריאות המוצעת בשם כתב שירות אבחון מהיר, המעניקה לכם את האפשרות לקבל אבחון למגוון בעיות רפואיות. כחלק מהשירות תוכלו לקבל כיסוי בגין:

שירות אבחון מהיר בביטוח בריאות פרטי

שאלות תשובות:

חדרי המיון מעניקים רפואת חירום עבור מקרים קשים או לחלופין כשאין מענה אצל רופאי הקהילה של קופות החולים. רמת השירות והרפואה הניתנת במיון היא מקצועית מאוד, אך בשל העומס הגדול, הרמה יורדת והמענה הופך להיות איטי מאוד. אדם שנכנס למיון יכול לבלות שעות רבות עד שייגש אליו רופא או איש צוות רפואה אחר. פעמים רבות, אנשים מגיעים אל המיון, עוברים תשאול של רופא ומספר בדיקות ומופנים חזרה לרופא בקהילה ללא פתרון ממשי.

בכל חברת ביטוח כתב השירות מגדיר שירותי אבחון מהיר ספציפיים. מומלץ לבחון את כתב השירות לפני הרכישה ולראות שהשירותים הניתנים הם שירותים שעשויים להיות יעילים עבורכם. מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח העוסק בתחום.

בעת מקרה רפואי, יש ליצור קשר עם סוכן הביטוח, להתייעץ על המקרה שלכם וזה ינחה אתכם כיצד לפעול.

ספורטאים בין אם חובבנים או מקצוענים נמצאים תחת תוכנית אימונים תובענית. במרבית המקרים פציעה לסוגיה עלולה לגרום להשבתה או לפגיעה ביכולת הספורטאי להתאמן ולהשלים את היעדים אותם הציב לעצמו.

במסגרת שירות אבחון מהיר יוכל הספורטאי להבטיח שהטיפול בפציעה או במחלה אותה הוא חווה יהיה המהיר ביותר והמקצועי ביותר.

חשוב לציין כי ישנם מספר רב של כיסויים הרלוונטים לביטוח ספורטאים. ניתן לקרוא על כך בעמוד הבא:

https://sport-ins.com/insurance-for-athletes/

לסיכום, בדיקות ובירורים רפואיים הם חלק מהשגרה של כל אחד. במקום לחכות לאבחון שלוקח זמן רב והמתנה בלתי נגמרת בחדר המיון, רכשו שירות אבחון מהיר כתוספת לביטוח הבריאות שלכם. אנו במרכז למקצועות הספורט נשמח להיות לכם לעזר בנושא.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטאים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן