ביטוח אופניים בחו"ל בפני גניבה או נזק

טיולי אופניים בחו"ל הפכו בשנים האחרונות לדבר נפוץ, כמו כן, כל הנושא של טיולי אופניים אתגריים ותחרויות אופניים בחו"ל הוא שכיח. לעיתים במהלך הטיול אנו עלולים להיתקל במצב של גניבת האופניים או נזק שלא צפינו שיקרה ואז כל ההשקעה שלנו באופניים טובות עבור הטיול ירדה לטמיון.

על מנת להימנע ממצב שבו אנו קונים שוב אופניים חדשות ומאבדים את הסכום שכבר השקענו, כדאי לכל חובב אופניים אשר מתכנן טיול הכולל אופניים בחו"ל להוסיף לביטוח הנסיעות כיסוי ביטוח אופניים בחו"ל.

מהו כיסוי אופניים בחו"ל ולמי הוא מיועד?

ביטוח גניבת אופניים בחו"ל הוא בעצם הרחבה בתשלום נוסף אשר ניתן להוסיף לביטוח הנסיעות הרגיל. ביטוח זה מבטח את האופניים שלכם במצבים של נזק או גניבה והוא ייחודי כיום לחברת הפניקס. אופניים טובות ומקצועיות עשויות להיות יקרות מאוד כיום, לכן כאשר תעשו ביטוח זה תוכלו למעשה לבחור בין כיסוי של 2,500 דולר שווי אופניים לבין 7500 דולר, כמובן בהתאם לשווי האופניים שקניתם.

הרחבת ביטוח אופניים בחו"ל מיועדת לכל אותם נוסעים אשר הולכים לעשות מסע אופניים בחו"ל, טיול בארצות אשר מעודדות נסיעה באופניים במקום תחבורה ציבורית, טיול העוסק ברכיבה אתגרית. כמו כן, הביטוח גם מיועד לכל אותם אנשים אשר משתתפים במירוצי אופניים מקצועיים וספורט תחרותי.

חשוב לציין כי במידה והשימוש שלכם באופניים בחו"ל הוא לצורך מירוץ, תחרות או ספורט אתגרי, יש להוסיף הרחבת ביטוח תחרויות ספורט בחו"ל המיועד להגן עליכם במקרים של פגיעות במקרים אלו. שתפו את סוכן הביטוח שלכם בטיול האופניים המתוכנן והוא יכווין אתכם להרחבות המתאימות לכם.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

אילו מקרים ביטוח אופניים בחו"ל מכסה ומה לא?

מה מכוסה?

מה לא מכוסה? (חריגים)

האם כדאי לרכוש כיסוי ביטוח גניבת אופניים בחו"ל?

אופניים איכותיות הם לא דבר זול, בייחוד אם מדובר באופניים מקצועיות אשר מיועדות לטיול שטח, טיולי הרים או תחרויות. אנשים רבים משקיעים סכומים גבוהים מאוד על אופניים טובות ומקרי גניבה  או נזק לאופניים הם בהחלט דברים שקורים.

ביטוח אופניים בחו"ל הוא בהחלט הכרחי ויעיל במצבים אלו ולמעשה, כך אתם יכולים להחזיר את שווי האופניים שלכם ולקנות חדשות אם חלילה נתקלתם במצבים של גניבה או נזק. אם החלטתם לרכוש הרחבה זו, אנו ממליצים לכם לשמור את החשבוניות והקבלות על קניית האופניים. דבר זה יעזור לכם בעת הפעלת הביטוח וינוכה מכם בלאי סביר על פי תאריך הקניה. המלצה זו חשובה במיוחד כאשר האופניים בשנתם הראשונה לקניה.

אנחנו פה בשבילך

לסיכום, אם אתם מתכננים טיול בחו"ל אשר כולל שימוש באופני שטח או כביש, אם אתם משתתפים במירוץ או תחרות אופניים בחו"ל, הקפידו לציין זאת בפני סוכן הביטוח שלכם.

אצלנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מכירים היטב את ספורט האופניים בחו"ל ואנו נוכל להכווין אתכם אל ההרחבות הנכונות והוספת ביטוח אופניים בחו"ל שיכסה אתכם במקרים של נזק לאופניים בחו"ל או בעת גניבה.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח אופניים בחו"ל

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן