ביטוח אחריות מקצועית לקלינאי תקשורת

מקצוע הקלינאות תקשורת הוא מקצוע אשר מכיל התמחויות רבות, לכן כאשר עושים ביטוח אחריות מקצועית לקלינאי תקשורת, חשוב להתאים אותו בדיוק לצרכיו של הקלינאי ולפנות כמובן לסוכן ביטוח אשר מכיר היטב את התחום ומתמחה בביטוחים עבור קלינאי תקשורת. להלן מידע שחשוב להכיר: 

קלינאי תקשורת זקוק לביטוח אחריות מקצועית

כיום קלינאות תקשורת הוא מקצוע טיפולי מבוקש מאוד. אנשים רבים פונים לקלינאי תקשורת מסיבות כאלו ואחרות, רבים מן המטופלים הם כבדי שמיעה או ילדים ולכל קלינאי יש את ההתמחויות המדויקות לטפל בהם.

קלינאי תקשורת מתמחים בתחומי הגמגום, שפה והיגוי, בדיקות מכשירי שמיעה ועוד ובסמכותם לתת טיפול על פי ההתמחות שלהם. במסגרת עבודתם עם קטינים ובעלי מוגבלות, לעיתים הם עלולים להיתבע על רשלנות מקצועית מצידם. תביעות של רשלנות מקצועית הן תביעות נזיקין אשר גוררות איתן עלויות גבוהות מאוד ופגיעה במוניטין המקצועי. לכן חשוב שלקלינאי התקשורת תהיה פוליסת ביטוח אשר תגן עליו במקרים אלו ומקרים נוספים. אך במקרה של ביטוחי קלינאות תקשורת יש לשים לב שביטוח אחריות מקצועית לקלינאי תקשורת אכן תואם את תחומי ההתמחות שאליהן הוא הוסמך.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח קלנאי תקשורת

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

פוליסת ביטוח לקלינאי תקשורת מותאמת אישית

על מנת להתאים לקלינאי התקשורת את פוליסת הביטוח המדויקת ביותר על פי ההתמחויות שאליהן הוא מוסמך, יש צורך לפנות לסוכנות ביטוח אשר מכירה היטב את התחום. סוכן ביטוח מיומן אשר עוסק בתחום הקלינאות תקשורת, מכיר היטב את ההתמחויות השונות ואילו סיכונים יש בכל אחת מהן. סוכן ביטוח כזה, יוכל לדאוג לפוליסת ביטוח שתיצור מעטפת ייחודית ונכונה אשר תגן על הקלינאי במקרים מצערים של תביעות. הוא ידע בדיוק את היקפי הפרמיה הנכונים בהתאם למשתנים של הקלינאי. במרכז הביטוח למקצועות הספורט, סוכני הביטוח מכירים היטב את תחום הקלינאות תקשורת והם ללא ספק יוכלו להתאים עבורכם ביטוח אחריות מקצועית לקלינאי תקשורת אשר יהיה בדיוק על פי מה שאתם צריכים.

אחת הסוגיות אשר חוזרות על עצמן בסוגי הביטוחים של אחריות מקצועית הוא גובה הכיסוי. תביעות נזיקין המדברות על האחריות המקצועית של הקלינאי עלולות לגרור איתן עלויות משפט ופיצויים גבוהות מאוד. על הקלינאי לוודא עם סוכן הביטוח שגובה הכיסוי מספיק גבוה ותואם את סכומי התביעות במקצוע זה, על מנת שבמקרה של תביעה חלילה, הקלינאי יהיה מכוסה ולא יצטרך להשלים את ההפרש. כמו כן, בדרך כלל קלינאי תקשורת יעזר בקליניקה פרטית. במצב זה תמיד כדאי לרכוש הרחבה לביטוח צד ג' על מנת להיות מבוטחים במקרים של נזק לרכוש המטופל או למבנה בו נמצאת הקליניקה. ואם כבר עושים ביטוח צד ג', ללא ספק כדאי לשקול עם סוכן הביטוח שלכם לעשות גם פוליסה המכסה את תכולת המבנה למצבים בהם התכולה ניזוקה או נגנבה.

אנחנו פה בשבילך

למשרדנו נסיון עשיר בביטוח המקצועות הפרא רפואיים ובניהם קלינאות תקשורת. אתם מוזמנים להשאיר פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח קלינאי תקשורת

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן