ביטוח למעסים

ביטוח אחריות מקצועית למעסים נותן שקט נפשי לעסוק בעבודה ולא בחששות מיותרים בכל הקשור בתביעות בגין רשלנות מקצועית. אנו מספקים מגוון פתרונות שיעזרו לכם לבטח את עצמכם בכל צרה שלא תבוא ומציעים ביטוח לקליניקת הטיפול, ביטוח מקצועי וביטוח למטפל עצמו.

ביטוח למעסים - כל מה שאתם צריכים במקום אחד

המודעות לביטוח מקצועי הולכת וגוברת עם השנים בענף הטיפולים עקב תביעות שנבעו מרשלנותם המקצועית של המטפלים. ביטוח אחריות מקצועית למטפלים נדרש על ידי גורמים המפנים מטופלים כמו למשל קופות החולים השונות. דאגו לעצמכם עוד היום.

מעסים מציעים ללקוחותיהם כחלק אינטגרלי מהטיפול עיסוי באבנים חמות, עיסוק בשמנים ריחניים או טיפולי גוף אחרים (למשל שיאצו). בתור בעלי מקצוע המטפלים במגוון לקוחות באופן קבוע, מעסים זקוקים לביטוח מקצועי איכותי. ביטוח מסוג זה שומר על המעסים מפני הסיכונים הקיימים במקצוע ומאפשר להם להימנע מסיבוכים שונים, לרבות אלה המקושרים עם תביעות אפשריות מצד מטופלים או מטופלים לשעבר.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית למעסים מכסה את המטפל בכל עת - גם עבור תביעות שצצות לאחר שנים

גם המעסים הטובים ביותר עשויים לגרום בלי משים לכאב או לנזק לגופו של מטופל. גם אם מצב כזה הוא נדיר, יש לתת את הדעת לכך שהוא בהחלט אפשרי וחשוב להיערך לכך. אך זה אינו הכול. נוסף על כך עשויים להיות מטופלים אשר סבורים ואף יעלו טענות על אודות פגיעה במהלך עיסוי, גם אם במקרים מסוימים האמת איננה כזאת. וזו יכולה גם להגיע שנים לאחר הטיפול במטופל (בהתאם לחוקי ההתיישנות). כשרוכשים ביטוח אחריות מקצועית למעסים צריך לוודא שיש כיסוי רטרואקטיבי עבור כל התקופה בה המעסה עבד עם מטופלים וכן לוודא כיסוי מתאים גם לאחר הפסקת עבודתו!

ביטוח מקצועי למעסים, אם כן, נועד בראש ובראשונה להוות מעין הגנה מפני תביעה מסוג הנקרא – תביעת רשלנות. מטופל עשוי לטעון כי לאחר טיפולי עיסוי מסוימים הוחמרו כאבי הגב או, פריצת הדיסק או פציעה ישנה ממנה סובל, כל אלו עלולים למגבלות מוגברת בתנועה או לכאבים. טענת רשלנות מקצועית מלווה בתביעת פיצויים ולכן – חשוב שיהיה ביטוח תקף בכל עת.

ביטוח רשלנות ברפואה אלטרנטיבית– רק אצל המומחים

כדאי לפנות למומחים לביטוח, בפרט כאלה המתמחים בביטוח עבור מטפלים אלטרנטיביים ומעסים גם מסיבות נוספות. למשל, תארו לעצמכם מצב שבו מתקיים עיסוי בשמנים ריחניים ומעט שמן נשפך בלי משים. מטופל שהחליק עשוי להיפגע וביטוח מקצועי מתאים יעניק גם לכך את המענה (ביטוח צד ג'). יותר מכך – ביטוח עשוי להתבקש גם אם ומעסה בעצמו חס וחלילה, נפגע, נפצע או חלה, כפי שעלול לקרות לעיתים. ביטוח יוכל לאפשר לשמור על רמת החיים בשעה שאי אפשר לצפות להכנסות ועד להחלמה ולריפוי.

יש לזכור שכיסוי ביטוחי למעסים חשוב שבעתיים לבעלי קליניקות שמעסיקים מעסים שכירים. במצבים כאלה, עולה הסיכוי לטענת של פגיעה או נזק, במעשה או במחדל, של כל אחד מעובדי הקליניקה. ביטוח רשלנות מקצועית וביטוח נזקי צד ג' יכולים לספק כיסוי מתאים גם לקליניקות ומרפאות שבהם עובדים אלה לצד אלה, מעסים עצמאיים וגם מעסים שכירים.

אנחנו פה בשבילך

ביטוח מקצועי הינו דרך טובה לשמור על תקינות העסק שלכם. פנו אלינו ונשמח לתת לכם מענה.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח למטפלים בעיסוי

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן