ביטוח אחריות מקצועית לכירופרקטים

כירופראקטיים עוסקים בטיפול באזורי השלד ומערכת העצבים, אך אינם רשאים לתת תרופה או אבחנה לכאבי המטופל. בשל כך, וסיבות רבות נוספות הם עלולים להיות חשופים לתביעות בגין רשלנות רפואית, לכן ביטוח אחריות מקצועית לכירופרקטים הוא דבר הכרחי מאוד היום.

הסיכון המקצועי של מטפלי כירופרקטיקה

פניה אל כירופרקט ואל מטפלים ברפואה משלימה הפכו בעשור האחרון למאוד פופולאריים. אנשים רבים נעזרים בסוג רפואה זה וגם רופאים מהרפואה הקונבנציונאלית מפנים לעיתים קרובות את המטופלים אשר לא נמצאו לכאביהם פיתרון. הכירופרקטים מטפלים באזורי עמוד השדרה, גב וצוואר ובמחלות הקשורות במערכת העצבים. בישראל משרד הבריאות הוא זה שמאשר את העיסוק בכירופרקטיה, אך עדיין מטפלים אלו הם אינם תחליף יעוץ אצל רופא אורטופד, הם אינם מאושרים לתת תרופות או אבחנות, אלא רק לבצע טיפול פיזי משלים על פי הידע שלהם אשר לעיתים עוזר למטופל ולעיתים פחות. מטופלים אשר לא מוצאים מזור לכאבם גם אצל הכירופרכט או שכאבם החמיר לאחר הטיפול, עלולים לחשוב כי קרתה כאן רשלנות רפואית.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח למטפלי כירפרוקטיקה הוא דבר הכרחי מאוד כיום

בשנים האחרונות בשל ריבוי פניות למטפלים כירופרקטיים וחוסר ההתאמה של מערכת הבריאות למקצועות הרפואה המשלימה בנושא של רשלנות מקצועית, אנו עדים לתביעות רבות מסוג זה. לכן בשנים האחרונות יותר ויותר כירופקטיים מבינים כי אחד הדברים החשובים ביותר לתחום הוא ביטוח אחריות מקצועית לכירופרקטיים אשר יגן עליהם ועל המטופלים במידה וחס וחלילה קרה נזק כלשהו.

עושים ביטוח לכירופקטיים אצל סוכן ביטוח מיומן – על מה כדאי לכם לשים דגש?

כאשר אתם עושים ביטוח אחריות מקצועית לכירופרקטים אצל סוכן ביטוח מיומן כמו בסוכנות הביטוח, המרכז לביטוח מקצועות הספורט, אשר מכיר היטב את תחום הביטוחים של מקצועות הרפואה המשלימה ומקצועות פארא-רפואיים, באחריותכם לבדוק שמתקיימים מספר תנאים חשובים בתוך פוליסת הביטוח שלכם על מנת שהיא תשרת אתכם נאמנה.

  • נושא ההתיישנות – נושא ההתיישנות למעשה מדבר על תקופת הכיסוי של הביטוח, האם הביטוח שלכם מכסה גם אדם שתובע אתכם לאחר כמה שנים טובות? האם הביטוח מכסה אדם שתובע אתכם גם כאשר הפוליסה אינה בתוקף? עליכם לברר עם סוכן הביטוח שלכם היטב את סוגיה זו.

  • גובה הכיסוי הביטוחי – אחד הדברים שאנו לא תמיד בודקים עד הסוף זה את גובה הביטוח. בידקו שאתם מקבלים פוליסה עם גובה כיסוי רחב על מנת שבמקרה של תביעה חלילה לא תצטרכו לשלם את ההפרשים.

  • ביטוח צד ג' – הוא ביטוח שנעשה עבור כל מה שלא קשור באופן ישיר לטיפול הכירופרקטי. לכן חשוב שהכירופרקט אשר מטפל בתוך הקליניקה שלו ידאג לביטוח צד ג' אשר יכסה נזק למבנה חלילה או נזק לרכושו או רכוש המטפל. ומכיוון שמדובר בקליניקיה עם ציוד, כדאי לשקול גם ביטוח תכולת מבנה.

אנחנו פה בשבילך

אנחנו נשמח לסייע ולמצוא עבורכם פתרון ביטוחי מקצועי שיתאים לכם ויש לנו ניסיון עם כירופרקטים רבים. השאירו פרטים ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח כירופרקטים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן