ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק

ריפוי בעיסוק, בדומה למקצועות פרא-רפואיים אחרים הוא מקצוע אשר מטפל באדם. טיפולים באנשים באופן פיזי או נפשי עלולים להיעשות בצורה לא נכונה או להתפרש לא במדויק ולגרור תביעות. על כן מרפאים בעיסוק כיום זקוקים לביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק.

תביעות נזיקין גם אצל מרפאים בעיסוק

ריפוי בעיסוק הוא טיפול שיקומי שמסייע בשיפור התפקוד הגופני והנפשי של האדם בעת מחלות, ליקויים מולדים או כאלה שנוצרו עם הזמן. כיוון ומרפאים בעיסוק עובדים בעזרת תרגילים המשפיעים על גופו של האדם, הם נעזרים בידע רב שמטרתו לתקן את הליקויים ולעזור לאדם לתפקד טוב יותר בחיי היום יום. לעיתים הם עלולים להחליט שלא במתכוון על טיפול או תרגיל שאינו נכון ולגרום לנזק. כמו כן, בהרבה מקרים הם מתמודדים עם טיפולים קשים לאחר תאונה או מחלה אשר מצריכים המון עבודה עם הנפש ומטופלים בעלי מוטיבציה נמוכה ודיכאון. מצבים אלו עלולים לגרור חלילה תביעות של מטופלים על אחריותם המקצועית של המרפאים בעיסוק ולכן כיום הדבר הטוב ביותר שיכול מרפא בעיסוק לרכוש לעצמו הוא ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מהו ביטוח אחריות מקצועית עבור מרפאים בעיסוק?

ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק הוא ביטוח אשר מטרתו להגן על המרפא בעיסוק מפני אותן תביעות נזיקין בשל חוסר עמידה באחריותו המקצועית או בדרישות המקצוע כלפי המטופל. התביעה יכולה להיות בגין רשלנות, עבודה לקויה או פרשנות לא מדויקת של המטופל לתוצאות הטיפול. כאשר מרפא בעיסוק נתבע על ידי מטופל או משפחתו הוא נתון לנזק כלכלי רב בגין הוצאות משפט ופיצויים אשר בזמן נתון, לרוב יהיה קשה לשלם אותן. פה נכנסת החשיבות של ביטוח למרפאים בעיסוק.

למה חשוב לעשות ביטוח עבור מרפאים בעיסוק?

ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק הוא למעשה ההגנה הכספית שלכם בעת תביעה. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מקיפה תכסה עבורכם את עלויות הפיצויים ואת הוצאות המשפט. כיום המודעות של מטופלים לגבי מהות הטיפול שלהם ואיך הוא אמור להתבצע היא גדולה. בשל כך, יש עליה בכמות התביעות אשר מגישים מטופלים גם כנגד מרפאים בעיסוק. החשיבות להצטייד בפוליסה כזו כיום היא גדולה. כמו כן, מומלץ מאוד עבור מרפאים בעיסוק אשר רוב עיסוקם הוא עם גוף האדם, להוסיף גם פוליסת ביטוח נפרדת של צד ג' אשר מכסה מפני נזקי גוף.

אנחנו פה בשבילך

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע בו יש התמחויות במבוגרים, ילדים או טיפול במחלות. לכל נישה כזו יש סיכונים אחרים ולכן יש להתאים עבורה ביטוח למרפאים בעיסוק אשר שם דגש על פרטים אלו. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק אשר יוצרת מעטפת נכונה עבור המרפא בעיסוק כדאי לעשות אך ורק בסוכנות ביטוח המתמחית במקצועות הפרא – רפואיים.

מרכז הביטוח למקצועות הספורט היא סוכנות ביטוח אשר מתמחית במקצועות אלו ותוכל ליצור עבורכם מעטפת ביטוחית מדויקת וטובה אשר כוללת כיסוי כספי מתאים בעת תביעות.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי ריפוי בעיסוק

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן