ביטוח אחריות מקצועית לחובשים ומגישי עזרה ראשונה

חובשים ומגישי עזרה ראשונה נמצאים ראשונים בשרשרת הפינוי וטיפול במצבי חירום. הטיפול שהם נותנים הוא מוגבל, אך גם קריטי להצלת חיים. בשל כך הם חשופים יותר לתביעות נזיקין מצד מפונים ומשפחותיהם וכדאי להם לבטח את עצמם בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית לחובשים.

למה חובשים ומגישי עזרה ראשונה חשופים לתביעות נזיקין?

חובשים ומגישי עזרה ראשונה הם תחומים אשר עוסקים בהגשת עזרה רפואית ראשונית במצב חירום.

מטרתם היא לפנות את האדם אשר נזקק לטיפול רפואי לבית החולים הקרוב במידה ואינו מסוגל מכל סיבה שהיא להגיע באופן עצמאי.

לחובשים ולמגישי העזרה הראשונה סמכויות מאוד מסוימות אשר בעזרתן הם למעשה יכולים להציל חיים, עם זאת, מספיק שסטו מעט מן הסמכות שלהם בשטח וחלילה קרה לאדם שהביאו לבית החולים משהו חמור, סביר להניח שתתנהל חקירה אשר בודקת היטב את פעולתיהם בדרך לבית החולים.

בשל כך, חובשים ומגישי עזרה ראשונה, אשר נמצאים ראשונים בשרשרת הפינוי חשופים לתביעות נזיקין מצד האדם שפינו או מצד משפחתו ועל כן מאוד חשוב שיהיה להם ביטוח אחריות מקצועית לחובשים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח חובשים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית לחובשים- על מה להקפיד?

לעיתים בכל מה שקשור לרפואה ובייחוד רפואת חירום, האדם אשר חווה את הרשלנות הרפואית בעת המקרה, תובע רק לאחר מספר שנים.

במקרים כאלו עליכם להיות מכוסים בביטוח למגישי עזרה ראשונה אשר הכיסוי שלו תקף למספר שנים רחב, גם אחרי שקרה המקרה. חובשים ומגישי עזרה ראשונה אשר דאגו שיהיה להם סעיפים אשר מגינים עליהם לאורך זמן, יכולים להיות בטוחים שהם באמת מכוסים. 

כמו כן, חשוב להקפיד על סכומי ביטוח מספקים (גבול אחריות) אשר יאפשר תשלום של תביעות נזיקין בסכומים גבוהים.

סוכן ביטוח מקצועי אשר מבטח חובשים ומגישי עזרה ראשונה הוא כזה אשר מכיר היטב את סיכוני המקצוע ועם מה חובשים ומגישי עזרה ראשונה עלולים להתמודד. כאשר סוכן ביטוח מכיר את העבודה היטב והסיכונים אשר טמונים בה, הוא יכול למעשה להתאים עבור החובש את הסעיפים אשר יגנו עליו בכל מצב שחלילה יקלע אליו. כמו כן, הוא ידע מה הכיסוי הביטוחי הנחוץ לאותם מקרים.

הערות חשובות – הביטוח הינו ביטוח שנתי בלבד. כלומר, לא ניתן לבטח למספר ימים בודדים. בנוסף,  בכדי לקבל הצעת מחיר, עליכם להחזיק בתעודת חובש ממקום מוסמך. עליכם להקפיד ולחדש את הרשיון שלכם ולהקפיד על תוקפו לכל אורך חיי הפוליסה.

אנחנו פה בשבילך

 אצלנו במרכז הביטוח למקצועות הספורט יש ידע רחב על מקצועות הרפואה והמקצועות הפרא- רפואיים ואנו נוכל להרכיב לכם פוליסת ביטוח אשר מותאמת למקצוע שלכם כך שתוכלו להמשיך לעסוק בו בבטחה.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח חובשים ומגישי עזרה ראשונה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן