ביטוח אחריות מקצועית למטפלי רייקי

רייקי היא שיטת טיפול אלטרנטיבית, בה המטפל מעביר לגופו של המטופל את אנרגיית הרייקי שבאמצעותה הוא מרפא מחלות ובעיות בגוף מיסודן בצורה הוליסטית באמצעות מגע או באמצעות כוח המחשבה.

שיטה זו אינה מדעית ומטופלים שהטיפול בהם לא צלח, עלולים לתבוע את המטפל בתביעת נזיקין על טיפול כוזב ורשלנות מקצועית. לשם כך, חייב המטפל ברייקי שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית למטפלי רייקי.

מהו טיפול ברייקי ואלו סיכונים קיימים במקצוע זה?

לטיפול ברייקי מגיעים אנשים שסובלים מבעיות כרוניות והם מעוניינים בטיפול אלטרנטיבי או שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה למצוא לבעיה שלהם טיפול והם מחפשים מזור בטיפול הרייקי. מדובר בשיטה הוליסטית שבה המטפל מסתכל על הגוף כמכלול.

השיטה יוצאת מנקודת הנחה כי בעולם קיימת אנרגיה שנקראת אנרגיית הרייקי שאם אנרגיה זו מועברת בזרימה לגוף האדם, יש ביכולתה לרפא בעיות רבות מיסודן. מטפלים ברייקי יכולים לעסוק במקצוע בשתי רמות עיקריות. הרמה הראשונה היא הרמה שבה מטפלים באמצעות מגע. ברמה זו, המטפל נוגע באמצעות ידיו באזורים שונים בגוף וכך למעשה מעביר את האנרגיה. הרמה השנייה היא טיפול מרחוק, בה המטפל מעביר את האנרגיה באמצעות חיבור כוח המחשבה אל המטופל.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיטת הרייקי היא שיטה אלטרנטיבית. השיטה אינה מדעית ולמרות שהיו ניסיונות לבחון אותה בהיבט זה, לא הצליחו להוכיח את יעילותה. מטופלים שהטיפול בהם לא צלח, למרות שהאמינו בשיטה ובמטפל, עלולים לתבוע את המטפל על מידע כוזב כטיפול שיפתור את בעיותיהם הרפואיות. נוסף על כך, אם לאחר הטיפול התרחשה הרעה במצבם, הם עלולים לתבוע את המטפל על כך שהטיפול שלו הוא זה שגרם להרעה.

מעבר לסיכוני המקצוע, רייקי הוא טיפול שנערך בקליניקה. לרוב יהיה מדובר בקליניקה פרטית. בכל קליניקה עלולות לקרות תאונות למטופל או לרכושו וגם על נזקים אלו המטופל עלול לתבוע את המטפל.

איך מטפל ברייקי יכול להגן על עצמו במצבי תביעות?

תביעת נזיקין היא תביעה שגוררת איתה הוצאות כספיות גדולות לבית המשפט ולעיתים גם פיצויים לתובע. מטפלים שנתבעו ולא דאגו לעצמם לביטוח אחריות מקצועית למטפלי רייקי, מצאו עצמם מתעסקים בהחזר כספי התביעה והפסיקו את עבודתם בעסק כתוצאה מכך. כדי שגם בעת התביעה יהיה לכם ראש שקט, כדאי לכם לרכוש ביטוח מקצועי למטפלי רייקי. ביטוח זה יבטיח לכם את כיסוי הוצאות המשפט ויוריד מכם את הדאגות. כמו כן, בשל עבודתכם בקליניקה, דאגו להוסיף פוליסת ביטוח צד ג' למטפל, כך שאם תקרה חלילה תאונה למטופל או לרכושו, תוכלו להפעיל את כספי הביטוח.

מה חשוב שיהיה בפוליסת ביטוח למטפלי רייקי?

על מנת להיות מבוטחים בפוליסת אחריות מקצועית המותאמת לסיכוני המקצוע, מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מיומן ומקצועי בתחום שידאג לכם לפוליסה עם גבולות אחריות רחבים ורצף ביטוחי למקרה שמטופל יתבע אתכם לאחר מספר שנים. צרו קשר עוד היום עם המרכז לביטוח מקצועות הספורט ונשמח להתאים עבורכם פוליסה מותאמת למקצוע שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

הצעת מחיר לביטוח מטפלי רייקי

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן