ביטוח למטפלים בשיטת לומי לומי

כיום מוגשות תביעות רשלנות רפואית יותר מתמיד. לכן, חשוב שתגנו על עצמכם ותרכשו פוליסת ביטוח למטפלים בשיטת לומי. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ביטוח למטפלים אלטרנטיביים:

כל מה שמטפלי לומי לומי צריכים

ביטוח למטפלים בשיטת לומי הוא צורך בסיסי וחשוב ביותר עבור כל מי שעוסקים במתן טיפולים ללקוחות בתחום פעילות זה. קיומה של פוליסת אחריות מקצועית מגנה עליכם מפני תביעות אפשריות של לקוחות לא מרוצים, מסיבות כאלה ואחרות.

עיסוי בשיטת לומי

כל המטפלים בשיטת לומי לומי (עיסוי פולינזי) מבצעים פעולות עיסוי רבות על איברי הגוף השונים של המטופלים בעיקר במשיכות של הגפיים, לחיצות ותנועות ארוכות מהרגיל שלהם. ברוב המקרים מדובר בטיפול מקצועי מאד המשלב טיפול פרטני במקומות שונים בשילוב מקצבים המניעים את ידיהם של המטופלים בתנועתיות מעגלית. הפעילות המתבצעת על ידי המטופלים תורמת רבות לאיכותו של הטיפול כיוון שהם ממוקדי מטרה להיות בתוך הטרנס של העיסוי.

שיטה זו הגיעה מהאי הוואי ומזכירה לכולם את העם הפולינזי התוסס שממנו החלה תורה זו ולאור ההצלחה הרבה, היא הופצה גם לארצות רבות נוספות.

בתום הטיפול, המטופלים הסובלים באופן תדיר מכאבי ראש חשים בדרך כלל הקלה רבה מאד ברמת הכאבים והסובלים משרירים תפוסים יחושו כי רוב השרירים השתחררו ויש להם את היכולת לנוע בחופשיות וללא מגבלות שליוו אותם לעתים תכופות בעבר.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

הייחוד בשיטת לומי

ברוב שיטות העיסוי המטופלים אינם נוטלים חלק פעיל בתהליך הרפואי, הם שוכבים על המיטה והמעסים מבצעים את תפקידם. בטיפולים בשיטת לומי המטופלים משתתפים באופן פעיל מאד בזמן העיסוי והחשש הוא שתוך כדי התנועתיות בקצב המוכתב להם, הם לא יבצעו את התנועות כולן באופן אחראי ומבוקר ולכן עלולים לגרום לנזקים מסוימים.

שיטת לומי עדיין אינה מספיק מוכרת בישראל והמטופלים מרגישים בהגעתם בפעם הראשונה כשפני ניסיון ולכן קיימים בהם חששות טבעיות לגבי התוצאה. המטפלים מדגישים את התרומה הרבה של עיסוי בשיטת לומי לבעיות רפואיות שונות כמו שינוי משמעותי בקצב זרימת הדם בגוף, עזרה רבה בהפגת כאבים, שחרור מתחים וריפוי של מחלות מסוימות.

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיטת לומי

הטיפול הייחודי הכולל פעילות משולבת גם של המטופלים וגם של המטפלים מצריך חשיבה מיוחדת מצדם של המטפלים, כדי ליצור מעטפת המאבטחת אותם לאורך כל הדרך.

תיאורטית, יכולים המטופלים להיסחף בקצב המוסיקה והפעילות ולבצע תנועות שאינן מתאימות למצב של גפיו או של איברים אחרים בגופו. במהלך העיסוי הם ירגישו משוחררים ומלאי הנאה ושמחה, אך לאחר כמה שעות או ימים, יכול להיות שיוצר מצב שהם יחושו כאבים במקומות מסוימים בגוף, יהיה להם שבר באחד הגפיים או פריקה של אחת הכתפיים מהמאמץ הפיסי המוגבר שאינו מאפיין את אורח חייהם. המטופלים ישייכו מיד את השינוי הפיסי לעיסוי הלומי שעשו לא מכבר ובמקרים קיצוניים, יחליטו לתבוע את המטפל על רשלנות רפואית.

זו הסיבה שקיימת חשיבות אקוטית לרכישת פוליסת אחריות מקצועית לכל המטפלים העוסקים ברפואה האלטרנטיבית וביטוח מעסים בפרט וכך יהיו מוגנים מפני תביעות סרק ובעיקר מתביעות אמת. אם יתברר כי התביעה מוצדקת, תשלם חברת הביטוח למטופלים את הסכום שקבע בית המשפט.

אנחנו פה בשבילך

מספרן של התביעות בגין רשלנות רפואית נגד מטפלים אלטרנטיביים בתחומים שונים גדלה מאד בשנים האחרונות, לכן אנו ממליצים לכם, קחו אחריות ורכשו פוליסה, אל תאמרו "לי זה לא יקרה" . על אחת כמה וכמה כשמדובר בנישה חדשה שרק בשנים האחרונות נכנסה לתודעה של הקהל.

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע בכל מידע שיידרש.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי לומי

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן