ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיאצו

המטפלים בשיאצו עוסקים בפיתרון בעיות כרוניות במטופלים אשר הרפואה המערבית לא הצליחה למצוא פיתרון לבעיותיהם. לעיתים הבעיות הכרוניות חוזרות על אף הטיפול בהן והמטפל בשיאצו חשוף לתביעות נזיקין. על מנת להגן על עצמו מפני תביעות אלו, מומלץ שהמטפל יצטייד בביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיאצו.

הסיכון בטיפול בשיטת שיאצו

שיאצו היא שיטת טיפול באמצעות מגע אשר משלבת כלים מן הרפואה היפנית והסינית יחד עם פרטיקות מן הרפואה המערבית. שיטת טיפול זו עוזרת להקלה או פיתרון של בעיות כרוניות אצל מטופלים כמו כאבי ראש ומיגרנות, כאבי שלד ושרירים, מתח וחרדות ועוד.

המטרה שעומדת בפני מטפל השיאצו, היא לעזור למטופלים לחזור לשגרת חיים נעימה ולתפקוד אשר נמנע מהם לעיתים בשל בעיות אלו.

מטופלים לרוב יופנו לטיפול בשיאצו לאחר שהרפואה המערבית לא הצליחה למצוא פיתרון סביר לבעיות שהם סובלים מהן.

לעיתים כאשר השיאצו הוא המוצא האחרון לטיפול בבעיה, תולה המטופל בשיאצו ובמטפל תקוות כי לאחר מספר פגישות הבעיה תיפתר, אך לא תמיד זה כך והתסכול אצל המטופל עלול ליצור חוסר שביעות רצון ותביעה של המטפלים על טיפול לקוי שלא צלח.

כמו כן, טיפול השיאצו כולל בתוכו מגע באיזורים שונים בגוף הפועלים גם על מערכת השרירים. מגע שאינו נכון או טיפול באזור מסוים באופן שגוי עלולים לגרום לנזק וגם כאן חשוף המטפל לתביעת נזיקין מצד המטופל.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי שיאצו

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

למה חשוב שהמטפל בשיאצו יבטח עצמו בביטוח למטפלים בשיאצו?

החשיבות לביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיאצו הוא גדול. תחומי הרפואה המשלימה בכלל וטיפולי השיאצו בפרט נמצאים כיום בעליה מתמדת ומטופלים רבים מופנים אליהם על ידי קופות החולים. עם העליה המתמדת בשימוש בטיפול זה, עלו כמובן גם תביעות הנזיקין.

תביעת נזיקין עלולה לגרור אחריה הוצאות משפט רבות וכספי פיצויים שלא תמיד ניתן לעמוד בהם. מטפל בשיאצו אשר דאג לבטח את עצמו בביטוח למטפלי שיאצו יכול להיות בטוח שאם חלילה נתקל במצב של תביעה הוא יוכל להפעיל את הפוליסה ולהיות מוגן בהיבט הכספי.

דגשים כאשר עושים ביטוח למטפלים בשיאצו

יש מספר דברים חשובים שכדאי לשים עליהם את הדגש. האחד הוא להיעזר בסוכן ביטוח מיומן אשר מכיר היטב את מקצוע השיאצו והסיכונים שהמטפל חשוף אליהם.

מעבר לכך, חשוב לשים לב לתקופת הכיסוי הביטוחי והאם מבטח אתכם גם בתביעות שהתקבלו לאחר מספר שנים וכמו כן לבדוק שגובה הכיסוי הביטוחי הוא מספק.

אצלנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מתמחים במקצועות הרפואה המשלימה, פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בשיאצו

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן