ביטוח אחריות מקצועית ללבורנטים

לבורנטים עוסקים בניהול מעבדה אשר בה מתעסקים עם חומרים רבים. לעיתים מדובר במעבדה של קופות החולים אשר מתעסקת עם דגימות ולעיתים זו מעבדה של בית הספר אשר מלמדים בה תלמידים על החומרים השונים. במקרים אלו ומקרים נוספים עלול הלבורנט להיתבע על מקרי נזק הקשורים לרשלנות מקצועית ולכן יש חשיבות כיום לעשות ביטוח אחריות מקצועית ללבורנטים.

למה ביטוח אחריות מקצועית ללבורנטים הוא דבר הכרחי כיום?

ללבורנט תפקיד חשוב מאוד במעבדה, הוא מתעסק עם חומרים רבים, חלקם מסוכנים וחלקם עוסקים בדגימות אישיות של בני אדם. כמו כן, הלבורנט בבתי הספר מדגים עבור ילדים רבים שימוש בחומרים שונים ולעיתים הילדים מתנסים בהם בעצמם.

העיסוק של הלבורנט חייב להיות מדויק מאוד עם הרבה שיקול דעת, אך כולנו בני אדם ולעיתים גם שיקול הגעת של הלבורנט עלול להיות מטועה ויכולות לקרות טעויות אנוש. טעויות אנוש עלולות לגרור תביעות נזיקין אשר קשורות לאחריותו המקצועית של הלבורנט ולכן חשוב מאוד שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית ללבורנטים אשר יכסה עבורו את עלויות המשפט והפיצויים חלילה אם יהיו כנגד נפגעים בגוף ורכוש.

ביטוח לטכנאי ומנהלי מעבדה

מנהלי המעבדה חשופים לתביעות רבות בניהול השוטף של המעבדה. זה יכול להיות פגיעה של ספקים שונים המגיעים למעבדה, עובדי המעבדה וכד'

כאשר מגיע אירוע נזק לסוג עיסוק זה הוא בדרך כלל מתאפיין בסכום תביעה גבוה מאוד.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח לבורנטים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מה חשוב לשים לב בפוליסת ביטוח ללבורנטים?

אחד הדברים החשובים ביותר בביטוח ללבורנטים הוא גובה הכיסוי. תביעות נזיקין עלולות לגרור איתן תשלומים רבים וכבדים אשר אנשים במקצוע זה יתקשו לשלם. על מנת ליצור לכם מעטפת הגנה לכל מקרה כזה, מומלץ לברר עם סוכן הביטוח את גובה הכיסוי ולבדוק איתו שאכן כיסוי זה יהיה מספק בעתיד במקרה של תביעות.

 

אנחנו פה בשבילך

אחד הדברים החשובים כאשר עושים פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ללבורנטים הוא ההכרות עם המקצוע והסיכונים שהוא טומן בו. סוכן ביטוח מיומן אשר מכיר היטב את התחום ועוסק בביטוחים של אחריות מקצועית בכלל ואחריות מקצועית ללבורנטים בפרט יוכל לתת את המענה המדויק ביותר. הוא יודע בדיוק מהם הסיכונים, על מה לשים דגש במיוחד ויציע לכם מעטפת הגנה נכונה. אנו במרכז למקצועות הספורט, מכירים היטב את התחום ועושים בטוחים מסוג זה למקצועות שונים, בניהם גם לבורנטים. אנו נבנה עבורכם את המעטפת המדויקת לכם למקצוע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח לבורנטים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן