ביטוח אחריות מקצועית לבניית ציפורניים ומניקור

כל בעל מקצוע, עומד בפני סיכון ברמה כזו אחרת, שמא אחד הלקוחות שלו יגיש נגדו תביעה בגין התנהלות לא מקצועית, רשלנית, אשר גרמה לו נזק כספי או אחר. זה נכון לגבי בעלי מקצוע מתחום הרפואה, בנייה, ראיית חשבון, עריכת דין, טיפול ומכל תחום שהוא, כולל בעלי מקצוע בתחום מקצעות היופי.

למשל, נשים שמתעסקות בבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, עלולות למצוא במצב בו הן נתבעות על ידי הלקוחות שלהן, בגין סיבה כזו או אחרת. תביעה כזו כמובן יכולה להשפיע עליהן מבחינה כלכלית, מקצועית ואחרת. לכן, הן חייבות לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למניקור פדיקור.

מדוע חשוב לרכוש ביטח אחריות מקצועית לטיפולי מניקור ופדיקור?

המשמעות של ביטוח למניקור פדיקור הוא שבכל מקרה בו בעלת מקצוע נתבצעת מסיבה כזו או אחרת, על ידי לקוחות או גורמים אחרים, היא לא תצטרך להתמודד עם התביעה לבדה, אלא חברת הביטוח תעמוד מאחוריה ותכסה את העלויות הכספיות של התביעה באופנים שונים.

הכיסוי יתבצע בהתאם לתנאי הפוליסה, על פי סכום הפרמיה שבעלת המקצוע תשלם עבורה, וכמובן הכל ביחס למחזור הכספי שלה ולרמת הסיכון שהיא עומדת בו. פוליסת ביטוח תאפשר לה ליהנות משקט נפשי ויכולת לעמוד בעלויות התביעה מבחינה כלכלית.

ביטוח אחריות מקצועית למניקור פדיקור, איננו שונה מביטוחים מקצועיים אחרים, בין אם זה ביטוח של בעלי מקצוע בתחומים אחרים לגמרי או במקצועות דומים, כמו למשל, ביטוח אחריות מקצועית של קוסמטיקאית או בעלות מקצוע במקצועות יופי אחרים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

אילו כיסויים צריכים להיכלל בפוליסות ביטוח מניקור פדיקור

ביטוח אחריות מקצועית– כאמור, על מנת ליהנות מהגנה בכל מה שקשור לתביעות עקב רשלנות ונזקים, אזי יש צורך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית בגובה שיתאים לתקציב שעומד מאחורי בעלת העסק, ובהתאם למחזור ולרמת הסיכון שהיא לוקחת.

ביטוח חבות מוצר – כיסוי שמגן על בעלת העסק מפני נזקים שעלולים להיווצר בגלל מוצרים שהיא מוכרת ללקוחות שלה, תכשירים ואמצעים שונים.

ביטוח צד ג' לקליניקה –המטרה היא לספק הגנה מפני תביעות של פגיעה ברכוש או נפש, כלפי לקוחות, ספקים או כל גורם אחר שנכנס לקליניקה וקורה לו משהו, או שכנים שהמבנה שלהם נפגע בגלל פעילות הקליניקה, בלאי או מכל סיבה אחרת.

ביטוח לקליניקה – יש צורך לרכוש ביטוח למבנה הקליניקה וכן לכל הציוד שנכלל בתוכה. הכוונה לביטוח עסק ותכולה. הביטוח מגן מפני שריפות, נזקים, פריצה ושורה ארוכה של אירועים אחרים.

אנחנו פה בשבילך

על מנת ליהנות מפוליסת ביטוח איכותית, מומלץ לפנות אל סוכן ביטוח מקצועי, מנוסה, אמין, אשר מתמחה בסוג כזה של ביטוחים ויש לו אפשרות לספק פוליסה עם הכיסויים הנדרשים. סוכן ביטוח הוא האיש שאמון על כך שהפוליסה תתממש על פי התנאים שלה, בהתאם למה שסוכם מול חברת הביטוח.

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה המשלימה נשמח לסייע במציאת הפתרון לעסק הקוסמטיקה שלך בצורה הנכונה ביותר.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקצועי למטפלי מניקור, פדיקור ובניית ציפורניים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן