ביטוח למטפלים בריברסינג ונשימה מעגלית

ריברסינג או בשמה האחר, נשימה מעגלית, היא שיטת טיפול נהדרת לבעיות רגשיות, יחד עם זאת, היא אינה מבוססת מחקר ויש בה גם סיכונים. במאמר הבא נדבר על ביטוח למטפלים בריברסינג.

מהו ריברסינג ומה הסיכונים שקיימים בו?

ריברסינג – נשימה מעגלית, זו שיטת טיפול המבוססת על תרגול של נשימה. מטרת השיטה לשחרר חסמים, מתחים, בעיות רגשיות ודפוסי התנהגות. על פי השיטה, הנשימה המעגלית מסייעת לפתוח ולשחרר את כל הבעיות הללו. מדובר על שיטה שבשנים האחרונות הולכת ותופסת תאוצה ויש מגוון מטפלים שמציעים אותה למגוון טראומות.

אם מסתכלים על השיטה מבחינה ביולוגית, מדובר בנשימה מהירה ללא הפסקות המחברת בין השאיפה והנשיפה. מדובר על רגעים המדמים מצב דחק של הגוף המפעיל את המערכת הסימפתטית וזה מביא לתגובות רגשיות ופורקן רגשי.

חשוב לציין, מדובר בשיטה שתופסת תאוצה, עם זאת, היא אינה מדעית ואין הוכחות מדעיות שהיא אכן מסייעת. במהלך הטיפול עולים רגשות והתמודדויות עם מצבים שרבים מהמטופלים הדחיקו וזה עלול להביא את המטופל למצבים רגשיים קשים מאוד. מטפלים בריברסינג חייבים שיהיה להם ביטוח אחריות מקצועית לכל מצב שעשוי להתרחש עבור המטופלים שלהם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

איך ביטוח למטפלים בריברסינג יכול לסייע לכם?

אם אדם הגיע לעבור טיפול בריברסינג, הוא תולה תקווה שיוכל באמצעות הטיפול להתמודד טוב יותר עם מצבים רגשיים קשים בחייו. במידה ומטופל הגיע לריברסינג, חווה מצבים רגשיים קשים ואחר כך לא ידע איך להתמודד איתם, יכול מאוד להיות שהוא יאשים את הטיפול בבעיות שהוצפו.

מעבר לכך, חשוב להבין שהנשימה המעגלית משנה באופן פיזיולוגי את הנשימה הטבעית של האדם לאותה שעת טיפול וגורמת למערכת הדחק שלו בגוף לעבוד. מדובר במערכת העצבים האוטונומית שמתעוררת ועשויה להביא את האדם למצבי קיצון. מטפלים בריברסינג חייבים שיהיה להם ביטוח למטפלים ברפואה משלימה שאם חלילה יתבע אותם מטופל בגין החוויות הקיצוניות שעבר, יהיה להם כיסוי ביטוחי שיסייע להם וגם יסייע לו לשלם את הוצאות התביעה.

מהם היתרונות בביטוח ריברסינג?

  • המטפל לוקח אחריות על הטיפול שהוא מעניק ואם מתרחש משהו קיצוני המביא לתביעה, יהיה לו את הדרך להתמודד מבחינה כספית.
  • הכיסוי הביטוחי ישלם הוצאות משפט אם יהיו.
  • כשיש כיסוי ביטוחי, התביעה לא תשבית את המטפל ומשפחתו מבחינה כספית במידה והמטפל יצטרך בזמן התביעה להפסיק לטפל.

אנחנו פה בשבילך

,אתם מטפלים בריברסינג, אתם וודאי מעניקים את הטוב ביותר עבור המטופלים שלכם, עם זאת, אתם לא יכולים לדעת מתי מטופל יחליט שהטיפול שקיבל היה לקוי מצידו. ביטוח למטפלי נשימה מעגלית יהווה עבורכם רשת ביטחון והגנה לכל אותם מצבים שמטופל החליט לתבוע אתכם.

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט, מזמינים אתכם להיוועץ איתנו בתחום ולקבל מאיתנו את הביטוח הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבור המקצוע הייחודי שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי רברסינג

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן