ביטוח למטפלים בהידרותרפיה

מתמחים בשיטת טיפול בהידרותרפיה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו ביטוח אחריות מקצועית להידרותרפיה עבורכם כך שתוכלו לשמור על רוגע וראש שקט.

כל מה שמטפלי הידרותרפיה צריכים

ביטוח אחריות מקצועית להידרותרפיה הינו אחד מהביטוחים ההכרחיים שכן המטפלים חשופים באופן יומיומי לתביעות בגין רשלנות מקצועית בגין טענה לטיפול לקוי. (גם אם התביעה אינה מוצדקת). בשורות הבאות תלמדו איך ניתן להתגונן במצבים אלה:

הידרותרפיה היא שיטה שיקומית או טיפולית המתבצעת במים, בדרך כלל בבריכות ייעודיות שנבנו במיוחד למטרה זו. התכונות המיוחדות הנוצרות משהייתו של המטופל בתוך המים החמים בשילוב תרגילי התעמלות מסוימים, יוצרים שחרור ורוגע וכך מסייעים ומקלים על מצבו של המטופל. 

לימוד מקצוע ההידרותרפיה מקיף תחומי למידה רבים כמו נוירולוגיה, פתולוגיות אורתופדיות, אבחנות טיפולים ועוד. בתום הלימודים ולאחר שעברתם את הבחינות המורכבות בעל פה ובכתב, קיבלתם תעודת הידרותרפיסט מוסמך ותוכלו לעסוק בתחום זה ולממש את הפוטנציאל שלכם.

תחומי הטיפול באמצעות הידרותרפיה

במהלך העבודה אתם נתקלים בבעיות רפואיות שונות כמו פריצת דיסק, חוסר פעילות של מערכות השרירים, בעיות ניווניות בשלד, הפרעות קשב וריכוז ועוד. בטיפול המתבצע במים אין לחץ על עמוד השדרה ולכן הוא מפחית בצורה משמעותית את הכאבים, מייצב את מערכת השרירים וחוסם את ההידרדרות הפיזיולוגית. הפעילות הספורטיבית בבריכה מנצלת את יתרונות ההתנגדות של המים וחוסר המשקל במים לצורך הטיפול השיקומי.

המגע הטיפולי שלכם בילדים ובמתבגרים תוך כדי השהייה במים מצריך מכם כוחות רבים ותעצומות נפש. אתם נחשפים למצבים קשים של חולים רבים מדי יום וכל שיפור קטן כגדול יוצר שמחה גדולה אצל שני הצדדים. במים קל לכם לטפל בתנועתיות של הגפיים המוחלשות, בשרירים הבעייתיים ובמפרקים כדי לשפר את יכולת התנועה של המטופלים מחוץ למים.  

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית להידרותרפיה | ביטוח מטפלים באמצעות הידרותרפיה

מטרתו של ביטוח אחריות מקצועית הוא יצירת מעטפת המגנה על המטפלים העוסקים בטיפול בהידרותרפיה. כל אחד מכם הן השכירים והן העצמאיים צריך לעבוד בראש שקט, עקב הידיעה שביטח את עצמו והוא לא חשוף לתביעות בגין רשלנות רפואית.

ביטוח אחריות מקצועית משמש את המטפלים במקרה של תביעה על רשלנות רפואית המוגשת בסכום גבוה לבית המשפט. הישראלים שעד עתה הגישו רק במקרים בודדים תביעות על רשלנות רפואית, לא עוברים על נושאי רשלנות רפואית לסדר היום והם מגישים תביעות כספיות רבות. כל תביעה כזו שתוכרע כצודקת, עלולה להפוך את חיי המטפלים כיוון שהתוצאה הוא סיכון משמעותי לפרנסתם, לכספם ולמוניטין המקצועי שלהם שעבורו עמלו שנים רבות.

פוליסות ביטוח אחריות מקצועית להידרותרפיה החדשות שנבנו במיוחד עבור מטרה זו דואגות לכסות את המטפלים מכל היבט אפשרי, וכך גם אם השופט יפסוק שאכן מדובר ברשלנות רפואית, הפיצוי הכספי ישולם על ידי חברת הביטוח. זו הסיבה שיש להקפיד ולרכוש פוליסה כזו, לשלם באופן קבוע את דמי הביטוח החודשיים שנקבעו ולחדש את הפוליסה מדי שנה.

הסעיפים המהותיים בפוליסת ביטוח למטפלים בהידרותרפיה

  • נזק בשל טעות באבחון, טיפול רשלני או טיפול לא נכון במחלה.
  • צד ג' – נזק תאונתי פתאומי ובלתי צפוי בקליניקה / במכון (צד ג') ובכל מקום בו אתם עובדים
  • הוצאות ושירותים משפטיים בגין התביעה
  • תקופת דיווח מאורכת

אבחון מקצועי

האבחון וההחלטה שלכם על סוגי הטיפולים המתאימים לכל אחד מהחולים תוך נקיטת דרך פעולה התואמת את המתודה, מצריכה ממכם ידע וניסיון רב. אתם מתמקדים בדילמה של כל אחד מהחולים תוך חשיבה על הסוגיה הספציפית שלו. המטרה שלכם היא למצוא את הדרכים המתאימות ביותר להקלה על כאביו ולמציאת פתרון לחיי יום יום קלים יותר עבורו. אתם מבצע את מלאכתכם נאמנה, כדי לעזור למטופלים ולהעניק להם חיים איכותיים יותר.

לקוחות שאינם מרוצים מהטיפולים

אדם הרואה את עצמו כנפגע מהטיפול לאור הידרדרות שחלה במצבו או לחילופין הטבה שהייתה אמורה לקרות אך לא קרתה בפועל, יכול להגיש נגד המטפלים תביעה מיד לאחר הטיפולים שלא צלחו או לחילופין גם כמה שנים לאחר מכן כיוון שחוק ההתיישנות לא חל על הטיפולים הללו.

כדי להגן עליכם מפני תביעה על רשלנות רפואית, מומלץ לבצע ביטוח אחריות מקצועי ייעודי התואם את עבודתכם כמטפלים בהידרותרפיה.

אנחנו פה בשבילך

תחום הרפואה האלטרנטיבית הוא מספק מאוד. לרוב איננו חושבים על הדברים הרעים שיכולים לקרות כבעלי עסקים אך אסור לכם להיות שאננים ועליכם לוודא שאתם מכוסים כראוי. אנו במרכז לביטוחי מקצועות הספורט והטיפול מתמחים בביטוחים מקצועיים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי הידרותרפיה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן