ביטוח אחריות מקצועית לאחיות

להיות אחות בשירותי הבריאות בישראל זה מצד אחד המון נתינה ואחריות ומצד שני להתמודד עם חולים שלא תמיד מתנהגים באופן נעים, להתמודד עם המון לחץ ולקבל החלטות רפואיות רבות בזמן אמת. בשל כך צפויה האחות להיחשף לתביעות מצד מטופלים ולכן היא זקוקה לביטוח אחריות מקצועית לאחיות שיגן עליה.

עליה בתביעות נזיקין במקצוע הסיעוד

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה רבה בתקיפה של אחיות מצד חולים ומשפחתם, עליה זו מתבטאת גם בכמות תביעות הנזיקין שעולות בהתאמה. הסיבות לכך הן רבות. זה יכול להיות חולה שמתקשה לחכות לתורו ומתנהג באופן שאינו ראוי וזו גם יכולה להיות עבודתה הלחוצה של האחות אשר עלולה לעיתים להביא לטעויות שלא בזדון.

טעויות של אחים ואחיות עלולות לפגוע בגופו של אדם או בחייו ומפה הדרך קצרה לתביעת נזיקין על רשלנות מקצועית. זהו למעשה אולי אחד המקצועות שהכי חשופים לתביעות מסוג זה ועל האחות לחשוב קדימה ולדאוג לבטח את עצמה בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית לאחיות.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית לאחיות עושים אצל סוכן מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית לאחיות הוא ביטוח מיוחד מאוד בשל הסעיפים אשר מותאמים לכל מקצוע. במקרה של מקצוע האחות, על סוכן הביטוח להבין היטב את מהלך המקצוע והסיכונים להם חשופה האחות. על כן יש חשיבות לבחירת סוכן ביטוח מיומן אשר מכיר היטב את תחום הפוליסות של אחריות מקצועית באופן כללי ואת תחום הסיעוד בפרט. המרכז למקצועות הספורט הוא מרכז אשר מטפל בכל נושא הביטוחים עבור כל תחומי הטיפול הפרא- רפואיים ומכיר היטב מה הם הנקודות עליהם צריך לשים דגש בביטוח לאחיות.

מהו כיסוי ביטוחי מספק?

כאשר עושים ביטוח אחריות מקצועית לאחיות, נרצה שהביטוח יכסה את כל הוצאות המשפט וגם הוצאות תביעה אם חלילה יהיו. לכן חשוב מאוד לוודא זאת עם סוכן הביטוח. סוכן ביטוח מיומן ידע להעריך בצורה קרובה ככל שניתן למציאות איזה כיסוי ביטוחי יהיה הכי טוב עבור האחות. זה פרט שחשוב לוודא אותו כאשר עושים את הפוליסה. רכישת ביטוח "זול" עם סכומי כיסוי נמוכים עלול לחשוף את האחות בתביעות רשלנות מקצועית בסכומים גדולים.

מתי אפשר להפעיל את הביטוח לאחיות?

בנושא זה יש לשים דגש ולבדוק עם סוכן הביטוח האם הפוליסה מגנה עליכן מפני תביעות מיידיות או שמא גם מפני תביעות של חולים שנזכרו לתבוע לאחר מספר שנים?  יש גם את נושא הטיפול בקטינים שכן ההתיישנות בתביעה מתחילה להספר רק כאשר הם בני 18. נושא זה חשוב מאוד מהסיבה שנזק רפואי לעיתים מתגלה לאחר מספר שנים וחולים לא תמיד תובעים באופן מיידי. לכן דאגו שתהיה לכן פוליסת ביטוח מקיפה אשר ניתן להפעיל גם לאחר מספר שנים.

מהי פוליסת ביטוח צד ג'?

מדובר על פוליסת ביטוח נפרדת מפוליסת ביטוח האחריות המקצועית לאחיות. פוליסת צד ג' היא למעשה תוספת אשר מגנה עליכן במקרים של נזק לרכוש המטופלים, נזק למבנה או נזק לגוף. במקרה של מקצוע האחיות, פוליסה זו יכולה לעזור במידה ואכן נגרם נזק לגופו של המטופל שאינו קשור לטיפול הרפואי. בכל מקרה כדאי לכן להתייעץ עם סוכן הביטוח על כך.

אנחנו פה בשבילך

למשרדנו יש ניסיון עשיר בביטוח לאחים ואחיות. צרו איתנו קשר ונשמח להתאים לך פוליסה אישית בהתאם לאופי הפעילות שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח לאחיות

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן