ביטוח למטפלים ביו אנרגיה

מטפלים בביו – אנרגיה הם מטפלים אלטרנטיביים אשר להם פתרון טיפול לכאבים כרוניים שונים בגוף. כל טיפול גופני אלטרנטיבי או קונבנציונאלי ככל שיהיה, עלול להביא לנזקים שלא במכוון אצל מטופלים. מטפלים בביו – אנרגיה חשופים מידי יום לתביעות ולכן מומלץ שיהיה להם ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בביו -אנרגיה. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

מיהו המטפל בביו – אנרגיה ומהם הסיכונים שעומדים בפניו במקצוע זה?

טיפול בביו -אנרגיה הוא טיפול שבו מבצעים שחרור של תדרים אנרגטיים חסומים על מנת לפתור כאבים כרוניים. מדובר על שיטה אלטרנטיבית שמוצעת כעזרה לסובלים מכאבים שונים בגוף כמו מיגרנות, כאבי גב תחתון, כאבי מפרקים וכל כאב כרוני שמשבש את שגרת החיים, איכות החיים או יכולות התפקוד של האדם.

מטופלים שמגיעים למטפל בביו אנרגיה, יתבקשו לשכב על מיטת טיפולים ובה הם יקבלו טיפול ללא מגע שבו המטפל למעשה מחדש את זרימת האנרגיה בגוף שמשחררת את הכאב.

וכמו בכל טיפול, גם אם לא נעשה בו מגע כמו בטיפול הביו – אנרגיה, עדיין יהיו מטופלים שעלולים לתבוע את המטפל על רשלנות מקצועית במידה ולא ראו שיפור בבעיית הכאב שלהם, או יותר מזה, לאחר הטיפול חשו בהחמרה. מטופלים שחשים בהחמרה עלולים לקשר אותה לטיפול שעשה המטפל בביו – אנרגיה ולתבוע אותו בתביעת נזיקין שגוררת עמה הוצאות משפט גדולות מהרגיל. הוצאות אלו עלולות להביא את המטפל לקריסה כלכלית ופרישה מהמקצוע.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

איך מטפל בביו – אנרגיה יכול לדאוג לעצמו לפתרון ביטוחי שיגן עליו במקרי תביעות?

אחד הביטוחים החשובים והמומלצים ביותר עבור מטפלים בכלל ומטפלים בביו – אנרגיה בפרט, הוא ביטוח מקצועי למטפלי ביו – אנרגיה. מדובר על ביטוח שמהווה מעטפת הגנה רחבה עבור כל אותם מקרים שבהם מטופלים החליטו לתבוע את המטפל בגין רשלנות מקצועית. חשוב להבין כי השמטה של פרט טיפולי כזה או אחר, נזק רפואי שנגרם או החמיר כתוצאה מהטיפול וכאב או סבל שנגרמו עלולים להוות עילה לתביעה. ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בביו – אנרגיה יגן על המטפל ויכסה את הוצאות המשפט.

בנושא של הוצאות המשפט וגבולות הביטוח חשוב לדייק מאוד ולהיעזר בסוכן ביטוח אשר מכיר את התחום היטב. סוכן ביטוח כזה יוכל לדאוג לכם לפוליסה עם גבולות אחריות רחבים, כך שכיסוי ההוצאות יהיה מלא. מעבר לכך, חשוב שתבדקו כי הפוליסה שהותאמה עבורכם כוללת גם סעיף המדבר על רצף ביטוחי. כאשר קיים סעיף כזה, אתם למעשה מוגנים גם במצבים שבהם מטופל תבע אתכם לאחר מספר שנים.

ביטוח נוסף שלא פחות חשוב עבור מטפלים בביו – אנרגיה, הוא ביטוח צד ג', ביטוח זה יגן עליכם במצבים שבהם מטופלים נפגעו כתוצאה מתאונה בקליניקה שלכם. פנו עוד היום למומחים שלנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט ונשמח להתאים לכם פוליסת ביטוח למטפלי ביו – אנרגיה המדויקת לסיכוני המקצוע.

אנחנו פה בשבילך

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה המשלימה מתמחים בכל נושא הביטוח למקצועות הטיפול והרפואה האלטרנטיבית. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם למצוא את תוכנית הביטוח שתתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בשיטת ביו אנרגיה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן