ביטוח למטפלים בפרחי באך​

מטפלים רבים חשופים לתביעות רשלנות מקצועית שמסכנת את הפעילות שלהם. ביטוח למטפלים בפרחי באך זהו הפתרון האידיאלי לשמירה על השקט הנפשי. למדו עוד היום על תוכניות הביטוח שלנו למטפלים ברפואה אלטרנטיבית

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בפרחי באך

לקוחות רבים המגיעים לקליניקות כדי לבצע טיפול בפרחי באך אינם מבינים לעומק מהו טיפול זה ולאן הוא יוביל. ברוב המקרים הם קוראים קצת על השיטה ושומעים קצת מידע, אך עד שהם לא עוברים טיפול הם אינם מודעים למטרות ולהישגים של תחום זה ברפואה האלטרנטיבית זה.

חוסר הידע המקיף בתחום ספציפי זה הוא אחת הסיבות העיקריות שאתם כמטפלים באמצעות פרחי באך זקוקים ליצירת מגן במקרה צורך והוא ביטוח אחריות מקצועית.

מטרתו של ביטוח מקצועי הוא ליצור שקט נפשי לכל המטפלים עבור מקרים קיצוניים שבהם לקוחות לא מרוצים יתבעו אותם על רשלנות רפואית או אי ביצוע הטיפול כיאות.

ישנם מטפלים אשר בטוחים שאין צורך להפעיל ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בפרחי באך כי "לי זה לא יקרה", אך למרות זאת מספר הלקוחות המחליטים לתבוע מטפלים אלטרנטיביים עקב סיבות שונות הולך וגדל בהתמדה.

מי שעוסק בתחום הטיפול בפרחי באך, חשוב שייערך לכך מראש ויפעיל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית התואמת את היקף שעות הטיפול שהוא מבצע לאורך שנה בקליניקות השונות כך שהפוליסה תכסה אותו בכל היקף כספי של תביעה אם תהיה.

חשוב להכיר לדעת, ככל שתרכשו סכום ביטוח גבוהה יותר (גבול אחריות לביטוח) כך גם גובה הכיסוי הביטוחי ובהתאם לכך מחיר הפוליסה יעלה בהתאמה. התייעצו איתנו בנוגע לגובה סכומי הביטוח בכדי לבצע ביטוח שיתאים לכם באופן אידיאלי.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

השלכות של טיפולים בפרחי באך

מטפלים מנוסים ומיומנים כמוכם, מבצעים ברוב המקרים את עבודתם נאמנה וזוכים להצלחות גדולות כיוון שהמטופלים שעברו אצלכם טיפול רגשי עקב חרדות, לחצים, חוסר ביטחון עצמי וכו' עברו מהפך ואצל רבים מהם חלו שינויים חיוביים בדפוס ההתנהלות, הם רגועים הרבה יותר ויודעים איך להתמודד עם מצבי לחץ ומקבלים כלים איך להתמודד איתם ולצאת מהם.

למרות ההצלחות, קרה לא אחת שהטיפול היה מוצלח מאד אך לאחריו חלה ירידה משמעותית במצב הרגשי של לקוח מסוים. הוא תלה את האשם במטפל כיוון שלהערכתו הטיפול יצר אומנם הטבה מסוימת לפרק זמן קצר אך מהר מאד המצב הידרדר והיה לחמור הרבה יותר, מהמצב שבו היה שרוי הלקוח כשהגיע לטיפולים בקליניקה.

הלקוחות שמחליטים לתבוע, מגישים תביעה בסכומים כספיים גבוהים מאד. החשש הוא שאם בית המשפט יחליט כי הצדק הוא עם הלקוח, המטפל ייכנס עקב כך למצב כספי בעייתי מאד בעקבות הדרישה לשלם סכומים כבדים ולא מציאותיים.

במהלך רכישת הביטוח תשאלו מהו גובה הכיסוי שאתם מבקשים לרכוש. סכום ביטוח זה נקרא "גבול אחריות". ככל שסכום הביטוח יהיה גבוה יותר כך גם מחיר הפוליסה. מומלץ מאוד לבטח בהתאם להיקף הפעילות והסיכון של המטפל.

אנחנו פה בשבילך

אנו ממליצים לכם לא לקחת סיכונים, להפעיל ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיטת פרחי באך, לדאוג לחדש אותו בכל שנה ולהיות רגועים לאורך כל השנה שאתם מכוסים במקרה תביעה.

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בפרחי באך

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן