ביטוח למטפלים בהומאופתיה

מטפלים אלטרנטיביים בשיטת הומאופתיה? אתם במקום הנכון. אצלנו תמצאו ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בהומאופתיה עם תנאים מעולים עבורכם כך שתוכלו לשמור על רוגע וראש שקט מול המטופלים שלכם.

כל מה שמטפלי הומאופתיה צריכים

בשורות הבאות תלמדו על חשיבותו של ביטוח למטפלים בהומאופתיה.

כל מקצועות הרפואה הן הקונבנציונלית והן האלטרנטיבית חשופים לתביעות בגין רשלנות רפואית ולכן חשוב מאד להיערך לכך מראש.

הומאופתיה היא נישה טיפולית המשתייכת לרפואה האלטרנטיבית. הגישה דוגלת במתן חומרים טבעיים מדוללים היוצרים אפקט טיפולי ומשפרים את בריאותו של החולה בתחומים רבים.

דומה מרפא דומה

אחד העקרונות הבסיסיים לשיטה הוא עיקרון ה– "דומה מרפא דומה", כלומר הטיפול בסימפטומים מסוימים בגוף מתבצע על ידי סימפטומים זהים, לכן מירב החומרים הנרקחים משמשים אנשים בריאים הנוטלים את החומרים הללו כדי להגן עליהם ולמנוע פגיעה עתידית בבריאותם.

בטיפול ההומאופתי, מתבצע שימוש נרחב במים המכילים כמות מזערית של החומר כיוון שהוא מדולל מאד. המומחים העוסקים בתחום זה מדגישים כי דווקא החומר המדולל הוא זה שיוצר אפקט טיפול משמעותי יותר על המטופל ומשפיע עליו בטווח הארוך.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

השפעתם של החומרים ההומאופטיים על הגוף

לאור מצבים רפואיים שאליהם נחשפו רופאים ומעבדות מחקר, בוצעו בשנים האחרונות כמה מחקרים בארץ ובעולם, על האפקטיביות של שיטת ריפוי זו. תוצאות המחקרים לא היו חד משמעותיות לכאן או לכאן, חלקם טוענים כי אין השפעה של התרופות ההומאופטיות על הגוף כך שמיותר לצרוך אותם וחלקם טוענים שקיימת השפעה, אך היא מינורית ולא משמעותית.

רוב הלקוחות המקבלים ייעוץ ממטפל הומאופטי ורוכשים תרופות הומאופטיות, מעוניינים בתרופות טבעיות וללא במעורבות של חומרים כימיים בגופם ולכן משתמשים רק בהן. לאור חשיבה זו, הם לא מתייעצים כלל עם רופאים קונבנציונליים ולכן לא נוטלים תרופות בסיסיות. עובדה זו עלולה במקרים קיצוניים לגרום לנזק בלתי הפיך לחולה.

ההמלצה של רוב המטפלים היא נטילת התרופות הומאופטיות, בשילוב תרופות כימיות על פי צורך.

פוליסת אחריות מקצועית - ביטוח למטפלים בהומאופתיה

לאור ההתעוררות של מתנגדי השיטה והמאמרים שפורסמו בנושא זה, חשוב שאתם המטפלים בתחום ההומאופתיה תיצרו הגנה מקצועית על הטיפולים שלכם בעזרת פוליסה ייעודית לאחריות מקצועית. קיומה של הפוליסה התומכת בדיוק ברבדים הרבים של תחום עיסוקכם, תגן עליכם מפני תביעות עתידיות בגין רשלנות.

הסעיפים המהותיים בפוליסה:

ביטוח למטפלים בהומאופתיה כולל כיסויים שונים ובניהם:
  • פגיעה באיברים עקב החלטה שגויה, ביצוע פעולה רשלנית או פעולה שאינה תואמת את החולי.
  • פגיעה בלקוח או במטפל/ במקום העבודה (צד ג')
  • עלויות לא צפויות שנגרמו ללקוחות עקב ההתנהלות המשפטית
  • יצירת תקופת סקירה ארוכה יותר

תביעות בנושא רשלנות רפואית נגד מטפלים אלטרנטיביים

עד לפני כמה שנים, כמות התביעות שהוגשו בישראל בגין רשלנות רפואית היו בודדות. אך בשנים האחרונות עם הגברת המודעות לנושא הרשלנות הרפואית והחשיפה לידע הנרחב המופיע באתרי האינטרנט השונים גרמה לאנשים רבים לתלות את האשם במצבם הבריאותי, בטיפולים שקיבלו ממטפל זה או אחר.

תיאורטית יכול כל אדם לטעון כי השימוש בחומר הומאופטי מסוים גרם לו נזק או לחילופין יטען כי סמך על עצותיו של המטפל, נטל את החומרים שהומלצו לו ועקב כך לא פנה לרפואה המערבית.

בדיעבד הסתבר לו שהעובדה שלא פנה לקבלת חוות דעת נוספת מהרפואה המערבית, הייתה טעות חמורה כיוון שעקב המחלה, הגוף היה זקוק לחומרים כימיים משמעותיים ובמינונים גבוהים כדי לתקוף את החיידקים ולשפר את מצבו הבריאותי של החולה. אי נטילת התרופה יצרה הידרדרות חמורה במצבו הבריאותי ונזקים רפואיים בלתי הפיכים.

אנחנו פה בשבילך

כדי שלא יאשימו אתכם המטפלים במקרים מסג זה, צרו לעצמכם חומת מגן ורכשו פוליסת ביטוח אחריות להומאופת שנבנתה במיוחד עבורכם. הפוליסה תוכננה בקפידה על ידי מומחים שבחנו היטב את כל אבני הנגף העלולות להופיע בתביעות הרשלנות. היא מקיפה את כל האפשרויות העלולות לפגוע בכם ובתדמית המקצועית שלכם שאותה אתם מטפחים לאורך שנים רבות.

פנו אלינו לקבלת התיייעצות ומתן פתרונות לביטוח זה. השאירו פרטיכם כאן:

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי הומאופתיה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן