ביטוח אחריות מקצועית לדיקור סיני

עוסקים בטיפול ברפואה אלטרנטיבית ומתמחים בדיקור? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לדיקור סיני בתנאים המשתלמים ביותר

ביטוח למטפלים בדיקור

ביטוח אחריות מקצועית לדיקור סיני למטפלים ברפואה אלטרנטיבי נועד בכדי לתת מענה למקרה בו מטופל הגיש תביעה לתשלום פיצויים עקב רשלנות רפואית כנגד המטפל. בין אם התביעה מסיבה מוצדקת או לא, המטפלים חשופים לנזקים של מאות אלפי שקלים. במאמר הבא תלמדו על נושא חשוב זה:

דיקור סיני היא שיטת טיפול עתיקת יומין שמוצאה מסין. אדם המגיע לטיפול בשיטת האקופונקטורה מספר בדרך כלל למטפל מאילו בעיות רפואיות הוא סובל. המטפלים המוסמכים בודקים את המטופל באמצעות הדופק ומאבחנים את הסימפטומים שמהם נובעות הבעיות לדעתם. על פי אבחנה זו, מבצעים המטפלים דיקור סיני באמצעות מחטים עדינות מאד שכמעט שאינן מכאיבות במקומות הרלוונטיים בגוף. 

אתם המטפלים שלמדתם במשך כמה שנים מקצוע ייחודי זה על כל רבדיו, מודעים היטב לכל מה שקורה בכל אחד מאיברי הגוף, יודעים לטפל בסוגים שונים של מחלות ומכאובים, ומודעים להשפעות ולהשלכות של התחושות והתופעות השונות, המתרחשות בגופנו.

לאחר שעברתם בהצלחה את המבחנים המעשיים והתיאורטיים וקיבלתם תעודת הסמכה המאפשרת לכם לעסוק בכך, אתם מתחילים את דרככם המקצועית. הבחירה שלכם כעת היא אם לפעול כעצמאים באופן ישיר מול הלקוחות הפרטיים, או באחת ממרפאות קופות החולים או בתי החולים ברחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בדיקור סיני

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית לדיקור סיני | ביטוח למטפלים בדיקור

מטרתו של ביטוח אחריות מקצועית הוא בראש וראשונה יצירת שקט נפשי לעוסקים בתחום הדיקור הסיני. כל אחד מכם חייב להגן על עצמו ועל תעודת העיסוק שלו כדי למנוע מצבים שעלולים לפגוע בפרנסתו, גם השכירים וגם העצמאיים.

ביטוח אחריות מקצועית יוצר הגנה היקפית מפני תביעות אפשריות של לקוחות או מטופלים שלדעתם, בצעתם בהם פעולה של רשלנות מקצועית. לאור העובדה שכמות התביעות המוגשות לבתי המשפט בגין רשלנות מקצועית עולה משנה לשנה, הכינו חברות הביטוח השונות פוליסות ייעודיות המתאימות ספציפית לקהל המטפלים בדיקור סיני. רוב התביעות מוגשות בסכומים כספיים גבוהים מאד ואם בית המשפט יפסוק בתיק מסוים, כי אכן מדובר ברשלנות רפואית, יגרם נזק רב לעיסוקם, למוניטין שלהם ולכספם של המטפליםהעוסקים בתחום זה מחויבים להיערך לכך, לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שמכילה את כל האלמנטים הנחוצים להגנה הרמטית ולהקפיד לחדש את הפוליסה בכל שנה.

הסעיפים המהותיים בפוליסת ביטוח למטפלים בדיקור

  • נזק בשל טעות באבחון, טיפול רשלני או טיפול לא נכון במחלה.
  • צד ג' – נזק לגוף או רכוש של מבקרים בקליניקה / במכון ובכל מקום בו אתם עובדים
  • הוצאות ושירותים משפטיים בגין התביעה
  • תקופת דיווח מאורכת

הטיפול הייחודי בשיטת הדיקור הסיני

במהלך העבודה השוטפת, מוטלת על כתפיכם המטפלים אחריות כבדה לגבי בריאותו של האדם המגיע אליכם לטיפול. המטופל מביע בכם את אמונו וסומך עליכם ועל הידע שלכם שתוכלו לעזור לו בעצה טובה, בטיפול שיגרום לשינוי בתחושותיו ולהטבה בתנועתיות של איבריו. גם אתם כמו כל המטפלים נחשפים לעשרות סוגים של חולי, תופעות שונות בכל איברי הגוף, בקשות לקבלת עזרה בהקלה מכאבים שונים, ובקשות של נשים להכנת גופן לקליטת הריון.

העיסוק בתחום כה רחב מצריך ריכוז גבוה, חשיבה המרכזת את כל הממצאים יחד וקבלת החלטה מושכלת על הדרך הנכונה ביותר שתסייע למטופל לפתרון בעיותיו. בשלב הביצוע עליכם לבצע פעולה מדויקת ביותר, לגעת בדיוק במיקום שבו תכננתם להחדיר את המחט ולא מילימטר רחוק מנקודה זו לכאן או לכאן.

אנחנו פה בשבילך

תחום הרפואה האלטרנטיבית הוא מספק מאוד. לרוב איננו חושבים על הדברים הרעים שיכולים לקרות כבעלי עסקים אך אסור לכם להיות שאננים ועליכם לוודא שאתם מכוסים כראוי. אנו במרכז לביטוחי מקצועות הספורט והטיפול מתמחים בביטוחים מקצועיים. פנו אלינו.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בדיקור

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן