ביטוח למטפלים בהילנינג​

למטפלי הילינג כמוכם הפועלים בשיטה ייחודית זו, חשוב מאד שתהיה פוליסת ביטוח למטפלים בהילינג מקיפה במקרה הצורך שתגן עליכם. הכנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים במקום אחד:

טיפולי הילינג

הטיפולים יוצאי הדופן באמצעות אנרגיה וללא מגע יד, מטפלים בגוף הפיזי ומובילים לשיפור משמעותי במצב הגופני והרפואי. לאלו הסובלים מכאבים שונים, הטיפול מפחית באופן מהותי את רמת הכאבים ובמקרים מסוימים הם גם נעלמים לחלוטין.

לקוחות המאמינים ביכולות הריפוי של ההילינג, נהנים מהילינג אנרגטי מקומי ואף מהילינג הנעשה מרחוק ומשפיע על המטופל.

אחריותו של המטפל בהילינג

באחריותו של המטפל לאבחן באופן מדויק את הבעיה הרפואית שממנה סובל הלקוח ולעשות כל שניתן כדי לסייע לו באמצעות הזרמה של אנרגיות הריפוי פנימה. הפעילות של המטפל מגיעה בדרך כלל לאחר ניסיונות רבים של המטופל לטפל בבעיותיו בדרכי הרפואה הסטנדרטית וללא קבלת תוצאות משמעותיות.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בהילינג

תביעות משפטיות נגד מטפלים בהילינג  – לאור ייחודם של טיפולי ההילינג והעובדה שמדובר באנרגיות שאי אפשר לראות אותן ולא תמיד חשים את השפעתן, קשה מאד להוכיח שאכן יש קשר בין הדברים. מטופל שחש כי הטיפולים הרעו את מצבו והוא נחוש בדעתו, עלול להגיש תביעה כספית בסכום גבוה הכולל את פירוט החמרת הבעיה הרפואית ואת השלכותיה.

בבתי המשפט הצטברו בשנים האחרונות תיקים רבים נגד מטפלים אלטרנטיביים שחלקם הם מטפלי הילינג. זו הסיבה שכל מטפל זקוק לפוליסה שתגן עליו מכל תרחיש אפשרי. הפוליסה חייבת להתאים להיקפי עבודתו, מספר לקוחותיו יחד בקליניקות השונות כדי שהכיסוי הכספי יהיה רחב עבור כל תביעה משפטית.

במקרה של תביעה, ההתנהלות כולה מתבצעת בין עורך הדין של התובע ובין עורך הדין של חברת הביטוח. אם התובע הצליח להוכיח כי אכן האשם הוא מטפל ההילינג, חברת הביטוח שהפיקה את הפוליסה, היא זו שתשלם את הפיצוי הכספי למטופל. הביטוח שמכסה את היא פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. הפוליסה מכסה תביעות בגין רשלנות מקצועית. במסגרת הביטוח ניתן לרכוש סכום ביטוח אשר מגן על המטפל בהילינג בפני אותן תביעות בגבהים שונים. סכום ביטוח זה נקרא גם "גבול אחריות". ניתן לרכוש גבול אחריות בסכומים שונים ופרמית הביטוח (מחיר) נגזרת באופן ישיר מסכום זה.

בנוסף, במקרים רבים המטפל נדרש להציג אישור קיום של פוליסת ביטוח בעבור גורמים המזמינים את שירותיו וביטוח זה מהווה תנאי הכרחי לביטוח. חשוב מאוד לוודא שפוליסת ביטוח למטפלים בהילינג שתרכשו אכן תעמוד בדרישות הביטוח ובכך תוכלו לקבל את העבודה. 

אנחנו פה בשבילך

מטפל הילינג שיהיה ללא ביטוח אחריות מקצועית תקף ייאלץ לשלם במקרים כאלה ממון רב, לאבד את שמו הטוב והמקצועי, דבר שיפגע גם במוניטין הרב שצבר לאורך שנים. בכדי להמנע ממצבים לא נעימים חשוב מאוד לכל מטפל לרכוש פוליסה שתתאים לצרכיו ובהתאם לפעילותו.

פנו אלינו ונשמח לסייע!

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי בהילינג

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן