ביטוח למטפלים בביו פידבק

מטפלים בביו פידבק מטפלים באנשים בריאים אשר רוצים להפיג מתחים בחייהם שגורמים לתסמינים ומחלות כרוניות. מטפל בביופידבק מכין תכנית אבחון וטיפול עבור המטופלים. לטיפול זה לא אמורות להיות השלכות גופניות שליליות, אך חוסר הצלחה של הטיפול עלול לגרום לכך שמטופלים יתבעו את המטפל על אבחון וטיפול שאינם נכונים.

על מנת שהמטפל יהיה מוגן מפני הוצאות משפטיות בתביעות נזיקין, מומלץ שירכוש ביטוח אחריות מקצועית למטפלי ביו פידבק.

מיהו המטפל בביו – פידבק ומהם סיכוני המקצוע?

ביו – פידבק היא שיטה דיי ותיקה שפועלת על פי ההנחה כי הגוף שלנו יכול ללמוד להתנהג ולחוש תחושות רגועות במצבי לחץ. בשיטה זו המטפל שומע את הבעיה של המטופל, מאבחן אותה על פי שאלות ספציפיות ובונה תכנית טיפול. כאשר יתחיל הטיפול, יחבר המטפל את המטופל למכשיר אלקטרודות שבאמצעותן הוא יוכל לראות את מדדי הגוף שלו בעת לחץ ולבצע טיפול מרגיע כמו נשימות, הרפיה או דמיון מודרך.

פעולה זו היא למעשה הפידבק שמקבל הגוף באופן מידי וההנחה היא שהגוף יזכור את פעולת ההרגעה ויוכל להירגע שוב כאשר יתחיל מצב לחץ נוסף. פעולה זו נקראת גם משוב ביולוגי של הגוף.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

על פניו מדובר בטיפול ללא השלכות גופניות שליליות, אך חוסר דיוק באבחון, מסירה של מידע כוזב או שאינו מדויק בעת הטיפול ושימוש בשיטות הרגעה כמו דמיון מודרך או נשימות שלעיתים לא מתאימות לאדם המטופל, עלולות לייצר מצבים שבהם הטיפול לא צלח והמטופל  לול לתבוע את המטפל על כך. חשוב להבין שבטיפול בביו – פידבק הרבה מן האחריות היא של המטופל עצמו, שהרי הוא זה שמלמד את הגוף להירגע באמצעות המשוב המידי, אך המשוב המידי נעשה בעזרת המטפל ועל משוב שלא צלח הוא עלול להיתבע. 

מעבר לתביעה בגין הטיפול, חשוב לזכור כי טיפול בביו-פידבק לרוב יעשה בקליניקה של המטפל. פגיעה במטופל או ברכושו בעקבות תאונות שקרו בקליניקה עלולות אף הן להיות עילה לתביעה.

איך מטפל בביו – פידבק יכול להגן על עצמו מפני תביעות?

מטפל בביו – פידבק לא יוכל למנוע ממטופל להגיש תביעת נזיקין, אבל הוא כן יכול לרכוש לעצמו פתרון ביטוחי שישמש מעטפת הגנה אל מול הוצאות התביעה ובית המשפט. תחילה, חשוב לרכוש ביטוח אחריות מקצועי למטפלי ביו-פידבק שהמטפל יוכל להפעיל בעת תביעת נזיקין. ביטוח זה יוכל לשלם את הוצאות המשפט והמטפל לא יקלע לבעיות כלכליות. לביטוח זה כדאי להוסיף גם ביטוח צד ג' למטפל אשר יופעל במידה ולמטופל או לרכושו נגרם נזק כתוצאה מתאונה בקליניקה.

ביטוח אחריות מקצועית למטפלי ביופידבק - על מה חשוב להקפיד?

בביטוח אחריות מקצועית למטפלי ביו-פידבק יש שלושה דברים שחשוב לשים עליהם דגש. האחד הוא לרכוש את הביטוח אצל סוכן ביטוח מהתחום שיוכל להתאים עבורכם ביטוח שנכון לסיכוני המקצוע. הדבר השני החשוב, הוא לשים לב שהפוליסה מגדירה גבולות אחריות רחבים, כך שבעת תביעה הפוליסה תכסה את כל הוצאות המשפט. והדבר השלישי המאוד חשוב הוא להקפיד שיהיה בפוליסה סעיף של רצף ביטוחי, על מנת שתהיו מכוסים גם במצבים שבהם מטופל תבע אתכם לאחר מספר שנים.

אנחנו פה בשבילך

לסיכום, אם אתם מחפשים סוכן ביטוח מקצועי שיתאים עבורכם פוליסת ביטוח מקצועי למטפלי ביו- פידבק, פנו אלינו, למרכז לביטוח מקצועות הספורט. אצלנו תקבלו שירות איכותי, יעיל ומקצועי.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים בביופידבק

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן