ביטוח אחריות מקצועית לדולות

אירוע הלידה הוא אירוע מרגש, יחד עם זאת הוא טומן בחובו דברים לא צפויים שעלולים לקרות במהלך לידה ובמקרים מסוימים, כאשר יש מעורבות של דולה בחדר הלידה, עלולים לראות בדולה גורם אשם בסיבוכים שקרו במהלך הלידה, במיוחד אם הדולה דרשה לעמוד בבקשותיה של היולדת, כמו לידה טבעית, לחיצות או תנוחות מסוימות אשר במהלכם היה סיכון ליילוד או האם ונגרם להם נזק. ביטוח אחריות מקצועית לדולה הינו ביטוח הכרחי בכדי לשמור עיסוקכן בלי חשש.

ביטוח לדולות

מקצועות רבים בתחומי הטיפול והרפואה האלטרנטיבית הם לימודי תעודה אשר מאפשרים טיפולים שונים לרווחת האוכלוסיה בדומה למקצועות הבריאות הקונבנצינאליים. אנשים אשר עוסקים במקצועות אלו יכולים מאוד לעזור לאנשים רבים, יחד עם זאת, הם עלולים להיתקל במצבים אפורים בהם המטופל עלול לטעון כי עקב טיפול או המלצה לקויה של המטפל/ת  נגרמה לרשלנות רפואית בזמן שהיו מטופלים ומתוך כך הם נתונים לתביעה. אחד המקצועות האלטרנטיביים אשר נכלל בקטגוריה זו הוא הדולה, על מנת למנוע תביעות רשלנות רפואית, כדאי לבחון את האפשרות לביטוח אחריות מקצועית לדולות.

תפקידי הדולה

דולה הוא מקצוע אשר מכשיר אדם, לרוב אישה, ללוות ולהגיש תמיכה ליולדת ובני משפחתה לפני תהליך הלידה, במהלך הלידה ולאחר הלידה. הדולה מביאה עימה ידע רב על הסיטואציה שבה נמצאים האישה ומשפחתה. כחלק מהידע היא משתפת, עוזרת ותומכת בעזרת דרכים שונות להתמודדות בזמן הלידה כדי לצאת עם חווית חיובית. לימודי דולה הם למעשה לימודי תעודה אשר מגיעים מתחומי הרפואה האלטרנטיבית ומשלבים בתוכם כלים רבים כמו עיסוי, רפלקסולוגיה, דיקור ולחיצות מגוונות בעת מצב של לידה, ברוב המקומות הן לומדות אנטומיה ברמה גבוהה מרופאים מומחים מהרפואה הקונבנציונאלית ומתמחות בנושאים מגוונים, עשירים ומעמיקים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מהו ביטוח אחריות מקצועית לדולות ומדוע דולה צריכה לרכוש ביטוח כזה

ביטוח אחריות מקצועית לדולות למעשה כולל בתוכו כיסוי מלא של הדולה מפני תביעות בגין תאונות שקרו בתום לב במהלך הלידה. ביטוח לדולות למעשה מקנה לדולה הגנה במקרים בהם במהלך הלידה נפגע אדם נוסף שהיה בתוך חדר הלידה, במקרים בהם היא נתנה ליולדת ומשפחתה ייעוץ אשר לבסוף היה שגוי והגנה מפני הוצאות משפט שעלולות להתלוות במקרים כאלו. מכיוון שלידה הוא אירוע שקשה לצפות מראש איך הוא יהיה ואילו סכנות עלולות לצוץ במהלכו, כדאי מאוד שלדולה יהיה ביטוח למלוות הריון ולידה, שכן הן חשופות לסיכונים רבים מידי שעלולים לצוץ, אשר לאחר מכן עלולים לגרור מולם תביעות רשלנות רפואית וכסף רב בגין הוצאות משפט, פגיעה בערכן כדולות מקצועיות ותשלום ליולדת ומשפחתה.

 

אנחנו פה בשבילך

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט בעלי ניסיון של שנים ומאות מבוטחים. אנו מכירים היטב את ענף הטיפול האלטרנטיבי וכמו כן גם את תחום הביטוח והאפשרויות הטובות ביותר שהוא יכול להציע עבור מטפלים בכלל ועבור מלוות הריון ולידה בפרט. אצלנו תוכלי לקבל כיסוי ביטוחי מושלם ושירות נהדר ללא פשרות. כאשר עושים ביטוח, חשוב מאוד לשים דגש על סיכוני המקצוע הספציפי של המבוטח ולהכיר את התחום היטב. אנו נשב איתך ובעזרת שאלון ממוקד נגיע לסעיפי הביטוח שיהיו הכי נכונים עבורך.

אם את מחפשת ביטוח אחריות מקצועית אשר יגן עליך ויכסה אותך מכל הכיוונים תני לנו המומחים בתחום לתפור עבורך את פוליסת הביטוח שהכי תתאים לך, למקצוע שלך ולסיכונים שבו.

ביטוחים נוספים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח דולות, מלוות הריון ולידה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן