ביטוח אחריות מקצועית למטפלי טווינה

מטפלי טווינא, מטפלים באנשים אשר סובלים מבעיות כרוניות באמצעות מגע, שחרור חסימות והשבת הגוף לאיזון. הטיפול נעשה באמצעות אבחון ומגע בכל חלקי הגוף. אבחון שאינו נכון או מגע שנעשה בצורה שאינה תקינה, עלול לגרום לכך שהמטופל יגיש תביעת נזיקין כנגד המטפל.

 על מנת להיות מוגן, חשוב שלמטפל יהיה ביטוח אחריות מקצועית למטפלי טווינה. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

מיהו המטפל בטווינה ומהם סיכוני המקצוע?

טווינה היא שיטת טיפול סינית אלטרנטיבית הפועלת באמצעות מגע. מטרת הטיפול להחזיר רקמות פגיעות בגוף לפעילות תקינה. הטיפול נעשה באמצעות הזרמת זרם הדם, שחרור חסימות אנרגיה והשבת הגוף לאיזון כללי. בטיפול בטווינה, המטפל מבצע לחיצות ותנועות לישה לאורך הגוף באזורים הנקראים מרידיאניים.

כל הטיפול נערך בלבוש מלא, על מיטת טיפולים ורק לאחר שהתבצע תשאול לגבי הבעיה שהמטופל מעוניין לפתור. טיפול בטווינה מתאים לבעיות כרוניות רבות כמו הפגת כאבים בשלד, הפרעות במערכת העיכול, כאבי ראש ומיגרנות, אסתמה, תסמונת קדם וסתית, מתח נפשי ועוד.

מטופלים שמגיעים לטיפול בטווינה, מגיעים לרוב לאחר שניסו את האפשרויות של הרפואה הקונבנציונאלית ולא הצליחו לקבל מענה שיפתור את בעייתם. לעיתים הטיפול בטווינה לא מצליח לטפל בבעיה שעם הזמן החמירה. לא תמיד ההחמרה תהיה בגלל הטיפול במגע, אך המטופל עלול לקשר זאת ולתבוע את המטפל.

מטפל בטווינה חשוף בכל שנה לתביעות נזיקין מצד מטופלים אשר בעייתם לא נפתרה, החמירה או שנוצרה להם בעיה חדשה בעקבות אופן המגע או התשאול שנעשה באופן לקוי. כך לדוגמא, מטפל בטווינה אשר טיפל במטופל ובטעות נגע באזור בגב שבו למטופל קיימת פריצת דיסק שלא עלתה בתשאול. מטפל זה עלול לגרום לנזק גופני וכנראה שהמטופל יגיש תביעה כנגד המטפל על רשלנות מקצועית.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

איך מטפל בטווינה יכול להגן על עצמו במצבי תביעות?

ההגנה הטובה ביותר כיום עבור אנשי מקצוע בכלל ואנשי טיפול בטווינה בפרט, היא ההגנה הביטוחית. תביעות נזיקין הן תביעות שגוררות עמן הוצאות משפט רחבות היקף ולעיתים פיצויים עבור המטופל. על מנת להגן על עצמכם בעת תביעה מבחינה כספית, כדאי שיהיה לכם פוליסת ביטוח מקצועי למטפלי טווינא שתוכלו להפעיל במידה ונתבעתם. כמו כן, מטפלי טווינה עובדים בקליניקה ולכן מומלץ להוסיף גם ביטוח צד ג' למקרים שבהם המטופל או רכושו ניזוקו בתאונה שקרתה בה.

על מה לשים דגש כאשר עושים ביטוח למטפל טווינא?

בביטוח אחריות מקצועית חשוב לפנות לסוכן ביטוח מקצועי בתחום שידע להתאים עבורכם פוליסת ביטוח עם גבולות רחבים שתקנה לכם כיסוי כספי מלא. כמו כן, חשוב לשים לב כי בפוליסה יש סעיף של רצף ביטוחי לכל אותם מקרים שבהם תבע אתכם מטופל לאחר מספר שנים. פנו עוד היום למרכז לביטוח מקצועות הספורט ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנחנו פה בשבילך

משרדנו מתמחה בכל הקשור לביטוחים מקצועיים למטפלים ברפואה משלימה. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר בהתאם לעיסוק ולהתמחות שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי טווינא

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן