ביטוח למטפלים בתא לחץ

כל המטפלים ברפואה משלימה זקוקים לביטוח וכך גם המטפלים המתמחים בתא לחץ. בעמוד זה נציג לכם מה זה ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בתא לחץ, על ביטוח צד ג' למטפלים ועוד.

ביטוח לפעילות תא לחץ

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר ישראלים, נשים וגברים, אשר מבקשים לעבור טיפולים בתא לחץ. טיפול זה, נועד לספק ריכוז חמצן גבוה יותר לרקמות הגוף. המטופל נמצא בתוך תא סגור, בתוכו האוויר דחוס בלחץ גבוה, והוא נושם מאה אחוז חמצן בעזרת מסכה. החמצן משפר את יכולת הריפוי של הגוף, מעשיר אותו, מסייע בשיקום כלי דם ומאיץ היווצרות של רקמות עור חדשות.

טיפול כזה חייב להתבצע אצל מטפלים ומומחים בתחום, בין אם זה בבתי חולים, מרכזים רפואיים, קליניקות ומקומות אחרים. מדובר על אנשי מקצוע שלמדו את התחום, התמחו והוכשרו בו, ומחזיקים במקום תאי לחץ שיכולים להתאים לסוג טיפול שכזה.

כל מי שמתעסק בתחום של טיפול בתאי לחץ, צריך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למטפלים, בדומה למטפלים בתחומים אחרים. מדובר על ביטוח למטפלים בתא לחץ המתייחס הן לאחריות מקצועית לגבי הסיכונים הכרוכים בסוג טיפול זה, והן מתייחס לגבי ביטוח צד ג'. כך אם חס וחלילה קורה משהו, המטפלים יכולים ליהנות מתמיכה של חברת הביטוח, בהתאם לאופי הפוליסה, ולא יצטרכו להתמודד עם הסיטואציה בעצמם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ומה החשיבות שלו?

באופן כללי, בכל תחום, כולל במקרים של טיפול בתא לחץ, ביטוח אחריות מקצועית מכסה מטפלים במקרים בהם מוגשים נגדם תביעות מצד מטופלים בגין רשלנות ונזקים. מדובר על תביעות מצד מי שחש שהטיפול שניתן לו לא היה נכון, לא היה מקצועי, וגרם לו נזק פיזי או אחר.

על מנת שהמטפל לא יצטרך להתמודד עם ההשלכות הכלכליות של פיצויים למטופל בעצמו, מכיסו, אזי שהוא רוכש ביטוח אחריות מקצועית וכך חברת הביטוח, בהתאם לתנאי הפוליסה, משתתפת בהוצאות הפיצויים. זה מונע פגיעה כלכלית במטפל ויכול לעזור לו להמשיך ולבצע את עבודתו כנדרש.

על פניו, מדובר בטיפול מאוד בטוח, לכן הוא מתבצע בהרבה מאוד מקומות, כולל בתי חולים מרכזיים. יחד עם זאת, כמו בהרבה מאוד מקרים אחרים, הרי שגם טיפול זה יש לו סיכונים, למשל, הוא עלול לגרום נזק לריאות, הצטברות נוזלים וקרע באוזן, נזק בסינוסים ועוד. כל אחד מהמקרים האלה אפשרי אם המטפל מתנהל בצורה לא מקצועית ולא נכונה, לא שם לב למצבו של המטופל בזמן הטיפול או לא תפעל את המכשיר בצורה נכונה.

מעבר לכך שכל אחד מהמקרים יכול להוביל לתביעה כנגד המטפל, הרי שקיים מסלול נוסף בו הוא עלול להתמודד עם תביעות מצד גורמים שונים. מדובר על מסלול של תביעות צד ג'. אנשים שנפגעו וניזוקו, לא במהלך הטיפול. למשל, אם לקוח נמצא בקליניקה ומחליק שם, אם הוא עובר תאונה שאיננה קשורה לטיפול, אם נגרם נזק מסוים לרכוש שלו ועוד. בכל אחד מהמקרים, ייתכן והוא ירצה להגיש תביעה כנגד המטפל. על מנת שהוא יוכל לקבל עזרה בתשלום הפיצוי מחברת הביטוח, הרי שיהיה עליו לרכוש ביטוח צד ג' בהתאם לצרכים שלו.

אנחנו פה בשבילך

אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט, מציעים לכם אפשרות ליהנות מביטוח אחריות מקצועית למטפלים בתא לחץ, באמצעות חברת ביטוח בינלאומית. אנחנו מספקים למטפלים פוליסות ביטוח, הן אחריות מקצועית והן צד ג', מותאמות לצרכים ולתנאים שלהם.

כל מטפל המתעסק בתחום של תאי לחץ ומחזיק ברשותו מרפאה עם תאים כאלו, מוזמן לפנות אלינו ולקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי אודות ביטוח אחריות מקצועית אשר יכול לשרת את הצרכים שלו. הצוות שלנו כאן לרשותכם, מוכן תמיד לייעץ ולענות על כל שאלה בתחום.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח למטפלים בתא לחץ

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן