ביטוח למכון כושר, חדר כושר וסטודיו אימונים

פתחת חדר כושר חדש? סטודיו לאימונים חדש? יש לך חדר כושר בבית / במקלט? קודם כל ולפני הכל חייבים לעשות ביטוח חדר כושר.

כל מה שצריך לדעת על ביטוח חדר כושר וסטודיו אימון

מנהלי סטודיו לאימון או מכון כושר צריכים להתמודד עם המון כאבי ראש: שיווק, גיוס מנויים, ניהול עובדים וניהול שוטף של העסק. לפני הכל, הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו זה הביטוח וחשוב שתדעו שנושא הביטוח איננו מסובך כמו שחשבתם. ביטוח עסק בעולם הכושר כולל סעיפים פשוטים שחשוב להכיר. העקרונות הם דומים מעסק לעסק אך הפוליסה נתפרת למידותיו של העסק המבוטח מאחר וכל עסק הוא שונה במעט מעסק אחר.
ביטוח מכון כושר או סטודיו נחלק לסעיפים הבאים:

  • ביטוח מבנה חדר הכושר
    ביטוח תכולה לציוד הספורט
  • ביטוח צד ג' – למתאמנים בפציעות ונזקי רכוש
  • ביטוח חבות מעבידים – לפציעות עובדים
  • תוספות מיוחדות לביטוח בהתאם לצורך.
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

ביטוח מבנה מכון הכושר:

סעיף ביטוח זה מכסה את כל מה שקשור לקירות, למתקני האינסטלציה ולכל מה שצמוד לקיר בחדר הכושר. הביטוח מכסה נזקים כמו: שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה, שטפון ועוד. ניתן להוסיף לעסק כיסוי של ביטוח נזקי צנרת ולכסות את כל הבעיות שקשורות בנושא זה.

במקרים רבים בעל העסק של מכון הכושר הוא שוכר המבנה ולכן איננו נדרש לבטח את מבנה העסק במקרה כזה מומלץ לבעלי הנכס לבטחו. יחד עם זאת, לשוכר רצוי לרכוש ביטוח צד ג' המגן עליו בפני טענות עתידיו שיכולות להיות מצד המשכיר. (על כך נדבר בהמשך)

ביטוח לציוד כושר, ביטוח תכולה לעסק כושר

ביטוח עבור כל מתקני המכון לרבות מכשירי כושר, משקולות, שטיחי אימון מיוחדים, הליכונים ויתר ציוד חדר הכושר. כל אלו מוגנים בפני נזק שנגרם על ידי הכיסויים שצויינו בסעיף הקודם. סכום הביטוח עבור הציוד הינו מחושב לפי "ערך כינון" – ערך כחדש. כך שלדוגמה- אם תפרוץ שריפה וישרף כל ציוד מכון הכושר, תוכלו לקבל את מלוא הפיצוי עבור הציוד בערכו הנוכחי בשוק ולא כיד שניה.

ביטוח צד ג למכון כושר

אחד מהכיסויים החשובים ביותר בפוליסת ביטוח חדר כושר הוא כיסוי החבות לצד שלישי. ביטוח זה מכסה את כל הנזקים לגוף ורכוש של המתאמנים שלכם. כך לדוגמה, אם מתאמן החליק במקלחת ונפצע / נפלה לו משקולת על הראש – אתם חשופים לתביעת נזיקין. נושא ביטוח צד ג' חשוב מאוד ואף לעיתים בעלי חדר הכושר נדרשים להציג ביטוח זה לגורמים שונים ולמתאמנים עצמם. כמו כן, במידה ונגרם נזק לא צפוי למבנה מכון הכושר והוא מושכר על ידכם, יש סיכוי שתיתבעו לתקן את הנזקים. במקרה זה ביטוח צד ג' יגן עליכם מתשלום הנזק.

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח זה מכסה את כל התביעות שיוגשו כנגדכם בתור בעלי עסק מהעובדים שלכם. נניח ולא עיגנתם מכשיר אליפטי לרצפה כמו שצריך והמכשיר נפל ופגע במאמן שהיה במשמרת וגרם לו לחבלה חמורה – במצב זה אתם חשופים לתביעת נזיקין מהמאמן (העובד שלכם) מאחר ויש לכם אחריות כלפיו מתוקף אחריות עובד – מעביד וזאת בנוסף למה שביטוח לאומי משלם. ביטוח חבות מעבידים מחושב על פי כמות העובדים בעסק ואופי סיכון בעבודה.

בכל שאלה אל תהססו לפנות אלינו

תחום הספורט והכושר הוא תחום כיפי ומספק מאוד. לרוב איננו חושבים על הדברים הרעים שיכולים לקרות אך בתור בעלי עסקים אסור לכם להיות שאננים ועליכם לוודא שאתם מכוסים כראוי.

 אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט פועלים בענף הביטוח למעלה מ65 שנה (סוכנות ביטוח אנגלמן). צרו קשר ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

מלאו את הטופס לקבלת הצעה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן