ביטוח בריכות שחיה

הסיכון העיקרי בהחזקת בריכה הוא סיכון צד ג' בכל הקשור לסיכוני טביעה. ביטוח בריכה נותן פתרון בכל הקשור לנזק פיזי למכשור הבריכה והתקנים הצמודים לה, ביטוח למתרחצים וביטוח לעובדי הבריכה.

מה כולל ביטוח בריכה?

בריכת שחיה הינה כאב ראש לא קטן. ישנם חוקים רבים המסדירים שימוש בבריכה מבחינת כללי הבטיחות וחובתה של חברת הניהול להציב מציל ותנאים נוספים, ביטוח בריכה פוטר המון מאותן בעיות.

בנוסף, בבריכת שחיה יש מכשור מאוד יקר, מערכות פילטרים ותחזוקה מאוד יקרה. ביטוח בריכה מכסה את המקרים הלא צפויים שיכולים להשבית בריכה מפעילות ולגרום להוצאות רבות.

ביטוח צד ג' לבריכה

הסיכון בהחזקת בריכת שחיה גבוה מאוד. ישנם אין ספור סיפורים עצובים עליהם שמענו בתקשורת בהם בני אדם טבעו בבריכות שחיה. כאשר אירועים מסוג זה קורים מעבר לצער באובדן חיי האדם – בעל הבריכה חשוף לתביעת נזיקין של מיליוני שקלים.

ביטוח צד ג' לבריכה מיועד לתת הגנה כלפי מקרים אלו. המבוטח רוכש לעצמו סכום ביטוח (גבול אחריות לצד שלישי) וחברת הביטוח אחראית לשלם (במידה והמבוטח עמד בדרישות מקדימות) את הסכום שיתבעו ממנו במידה ויצא אשם בבית המשפט.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

ביטוח חבות מעבידים לעובדי הבריכה

סעיף ביטוח זה מכסה את העובדים עצמם. כגוף עסקי שמנהל עובדים, יש לכם אחריות נזיקית כלפי עובדיכם. במידה ועובד נפצע בעבודתו אתם יכולים להתבע מעבר לתביעת ביטוח הלאומי. ביטוח זה הכרחי ויכול לחסוך לכם ולעובדיכם המון עוגמת נפש. ניתן לבטח מצילים, עובדי ניקיון ותחזוקה, עובדי חברת ניהול וכד'.

ביטוח לציוד הבריכה בפני נזק פיזי ולא צפוי

ביטוח עבור כל מתקני הבריכה, מערכות פילטר ומשאבות, מבני שירות, מחסנים, מבנים צמודים – כל אלו חשופים לנזקים כמו שריפה, נזק בזדון, רעידת אדמה, נזקי סערה וסופה וכד'. במסגרת הפוליסה, שווי הציוד הנקוב בפוליסה יהיה מבוטח.

המרכז לביטוח ספורט – מתמחים בביטוח בריכה

במידה ואתם מעוניינים בביטוח לחדר ספורט בבית המשותף שלכם או בביטוח בריכת שחיה, הגעתם למקום הנכון. למשרדנו ניסיון עשיר בביטוחים הקשורים בעולם הספורט ואנו משרתים אלפי לקוחות מרוצים בכל שנה.

 

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

מלאו את הטופס לקבלת הצעה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן