ביטוח למאמני קיקבוס​

מדריכי קיקבוקס חשופים במהלך עבודתם לתביעות רשלנות מקצועית. לכן, חשוב שהמאמנים ידאגו לקיום של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיקבוקס בשביל שיוכלו להמשיך לאמן וללא חשש. מהם הסכנות שחלות על מדריכי kickbox, מה צריך לעשות בשביל לבטח את עצמכם כראוי? כל זאת ועוד בעמוד הבא:

הסכנות באימון קיקבוקס

אימון קיקבוקס הוא אימון ייחודי המשלב פעילות ספורטיבית מאתגרת המאפשר למידת דרכי הגנה עצמית בדרכים רבות ולא קונבנציונאליות. אימון קיקבוקס הוא אימון ייחודי המשלב פעילות ספורטיבית מאתגרת המאפשר למידת דרכי הגנה עצמית בדרכים רבות ולא קונבנציונאליות.

אמנות לחימה זו המורכבת בעיקר מטכניקה קלה ללמידה של שימוש ברגלים לצורך בעיטות ובידיים לצורך ביצוע פעולות אגרוף מול הגורם המרתיע. כל הפעולות הללו נלמדות לצרכי הגנה בלבד.

אתם כמאמנים, מכוונים את המתאמנים להפעלה מסיבית של שרירים רבים בכל הגוף, פעילות מסיבית זו מעלה את רמת הכושר הגופני, את הגמישות והיציבות של כל אחד מהם באופן משמעותי ביותר. כמו בכל סוג ספורט, גם בספורט זה קיימת רמה של מסוכנות הכוללת פציעות נקודתיות שחולפות תוך פרק זמן קצר או פציעות מהותיות שעלולות לגרום למתאמנים לנכות זמנית או לצמיתות. תפקידכם הוא לעשות כל שניתן כדי שלא ייפצעו וכמובן גם לדאוג להצטייד בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיקבוקס.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיקבוקס

עקב החשש התמידי לפציעות, מומלץ לכל מאמני הקיקבוקס לרכוש פוליסת ביטוח למדריכי קיקבוקס שתגן עליהם מפני כל תביעה אפשרית ובכל היקף כספי. התכיפות של הגשת תביעות כספיות מסוג זה נגד מאמנים עלתה באחוזים ניכרים בשנים האחרונות ולכן חשוב ליצור הגנה מוחלטת מפני תביעה על רשלנות, אי ביצוע הפעולות הנדרשות על ידי המאמן, פגיעה רפואית לטווח ארוך ותביעה נגד צד ג'. אתם כמאמני קיקבוקס חייבים להיות מוכנים לכל תרחיש ומודעים להשלכות של כל תביעה כזו על המוניטין, התדמית והמשך אפשרויות הפרנסה שלכם.

דוגמה לתביעה נגד מאמן קיקבוקס

ראו דוגמה לתביעה על מקרה שקרה ב – 2006 ונדונה בבית המשפט בשנת 2015 , לגבי פריקת כתף של מתאמן במסגרת תרגול בשיעורי קיקבוקס. בית המשפט דן בסוגיה זו והטיל את האחריות על המאמן שנדרש לשלם 278,000 ₪ כפיצוי. ב"כ התובע: עו"ד י. נבות, ב"כ הנתבעים: עו"ד א. אמודאי. המדריך טען כי הפציעה קרתה עקב טעות של החניך, שלא הקפיד על יישור היד על המזרן בעת הנפילה. לדבריו, התובע התנסה בתרגיל זה פעמים רבות והיה מיומן בטכניקת הנפילה.

 שני הצדדים צירפו חוות דעת, אך השופטת ד"ר איריס סורוקר הסתמכה על מומחה מטעם בית המשפט, שהעריך כי התובע סובל מנכות בשיעור 10% במפרק כתף שמאל. היא קיבלה כאמור את התביעה נגד המדריך והטילה עליו את מלוא האחריות לתאונה. לעמדתה, היה עליו לפעול במשנה זהירות, לוודא שהנתבע מבין את התרגיל, ומסוגל לבלום את הנפילה כפי שצריך. אומנם אי אפשר ללמד בלי להדגים, הסכימה השופטת, אך עם זאת הדגמה אינה צריכה להסתיים בפציעה. היא קבעה שהחניך לא נושא בשום אשמה לתאונה, מאחר שהשליטה במהירות ההפלה מצויה בידי המדריך בלבד.

לעניין הפיצוי, נקבע כי המדריך יפצה את החניך בכ-120 אלף שקל בגין הפסדי שכר עבר, 75 אלף שקל על אובדן כושר השתכרות לעתיד, 30 אלף שקל על עזרה במשק הבית, 15 אלף שקל על הוצאות רפואיות, ו-40 אלף שקל בגין כאב וסבל. כמו כן נקבע כי הנתבע יישא בשכר טרחת עו"ד בסך 23.6% מסכום הפיצוי.

למדריך זה לא היה ביטוח אחריות מקצועית, אילו הוא היה מפעיל מראש ביטוח כזה, חברת הביטוח היא זו שהייתה משלמת את מלוא הסכום ולא היה נגרם למאמן קיקבוקס נזק כלכלי.

אנחנו פה בשבילך

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר זו ההתמחות שלנו. הצורך בביטוח הינו צורך מהותי וחשוב.  אתם מוזמנים לפנות אלינו לביצוע ביטוח מדרכי קיקבוקס בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קיקבוקס

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן